• Range Extender modu kusursuz önceden ulaşılamayan ya da zor tel alanlara kablosuz sinyal artırır
  • Minyatür boyutu ve duvara monte tasarımı kolay ve esnek hareket yapmayı sağlar
  • Range Extender tuşuna basarak kablosuz kapsama alanını kolayca genişletmek

TP - LINK'in TL - WA854RE uygun kapsama alanını genişletmek ve "ölü bölgeler" ortadan kaldırmak için mevcut bir kablosuz ağın sinyal gücünü artırmak için tasarlanmıştır . 300Mbps kablosuz N hızlarında , Range Extender butonu , minyatür boyut ve duvar montaj tasarımı , kablosuz ağ uzatma hiç bu kadar kolay olmamıştı.

TP - LINK'in TL - WA854RE uygun kapsama alanını genişletmek ve "ölü bölgeler" ortadan kaldırmak için mevcut bir kablosuz ağın sinyal gücünü artırmak için tasarlanmıştır , kullanıcılara yardım eden koruması uzak kablosuz ağı ve ağların kapsamasını çok geliştirmiştir.300Mbps kablosuz 802.11n hızında, pürüzsüz HD Video, müzik ve online oyun akışı için ideal

Cihazın minyatür boyutu ve duvara monte tasarım dağıtmak ve esnek hareket kolaylaştırır . Dahası, TL - WA854RE profili işlevi önceden eşleştirilmiş kablosuz ağları, yani yönlendiricinin eşini değiştirdiğinizde sıfırlama gereği yoktur

Hiçbir yeni teller veya kablolar ile , mevcut kablosuz ağ menzili içinde , kullanıcılar WPS butonunu takip ederek TL-WA854RE üzerindeki Menzil Genişletici tuşuna basarak yönlendiricilerdeki kolaylıkla menzil genişletebilir. Çift tuşuna basarak hızlı güçlendirme alıcı cihaz ile şifrelenmiş bağlantı oluşturabilir.

5 sinyal ışıkları güçlü sinyal akımını gösterir bunu TL-WA854RE yönlendiriciden alır., hangi doğru konumu yer ve menzil uzatmasında bulmaya yardım eder yani TL-WA854RE ağınızdaki en iyi menzil ve performansa ulaşabilir

Bütün 802.11n/g/b kablosuz cihazları ile eş zamanlı çalışır. Son Windows 8 operatör sistemi ile zaten uyumlu.
TP-LINK Hakkında1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.