Merhaba. İstanbuldan katılıyorum. Henüz 28 yaşındayım, Üniversite bitirdim. Ancak hem okul hayatım
boyunca hemde normal hayatım boyunca bir çok arkadaşlıklarımın yanı sıra, güzel bir ilişki yolunda
asla kendimi görememiştim. Bilmiyorum ya çekiniyordum, yada doğru insanı bulamıyordum. Hep yalnızdım
ancak Ne zaman Sohbet sitesi gibi biryerin olduğunu farkettim, orada güzel zamanlarım geçti.
Gerçek insanlarmış hepsi, bir çoğuyla görüştüm. Konuştum ve umudum yine sönüktü, bir akşam vaktinde
Özelime gelen Ali isimli bir beyle konuşana kadar. Biraz sohbet ettik, o kadar çok beyefendiydi ki,
büyülendiğimi hissediyorum. Ancak gerçekti, ve daha sonra bir kaç soru sorduk birbirimize. Çok güzel
bir şekilde, sorularımızı cevapladık. Artık bir yandan şansım olduğunu düşünmeye başladım. Arkadaşlığın
gerçek olmasına inandım. Ama ne kadar sürebilir di fikrim yoktu. Ama bir kere, bu yola girmiştim.
Bu yoldan, denemeden birşey göremeyeceğim için, konuşmaya devam ettim.
Zaman biraz su gibi aktı geçti. Ali ile aramız gayet güzel gidiyordu. Herşey yolunda bir şekilde
bana adeta ilgi ve alakasını hiç eksik etmiyordu. chat odasında O kadar çok uyumluyduk ki, resmen yüzüm de
mutluluk açıyordu. Bazen sabahtan akşama kadar, bazen de gece yarısına kadar doymadan sürekli konuşuyorduk.
Çok hoşuma gidiyordu, bana karşı böyle ilgisinin olması, çünkü hiç bu zamana kadar böyle ilgi
görmemiştim. Yada görmek istememiştim. Sonunda istemediğim birşey de olsa, Ali bana bu ilgiyi verdi.
Öyle ki, bir zaman sonra insan alışıyordu. Bizde alışmıştık birbirimize bir yerden sonra artık iş
sanal dan çıkıp gerçek hayata dönüyordu. Ve öyle de oldu.
Artık mutluluğu bir nefes kadar yanıbaşımda hissediyordum. Ali ile olan tüm konuşmam da, yüreğim
ilk günkü gibi çarpıyordu. Aliyle nihayetinde bir gün, görüştük. O ilk günkü çarpıntı hızını daha da
çok arttırdı. Çünkü gerçekten, tanıdığım kadar düzgün birisiydi. İşte Ben de sonun da Aşk'ı bulmuştum..
Hemde hiç düşünmediğim, aklıma gelmeyecek kadar olan Soyle.net Sohbet Odaların da eksik yönümü tamamladım..