ABD'li oyuncu Sarah Silverman, ABD’li komedyen ve oyuncu Louis C.K'nin karşısında mastürbasyon yapmasına izin verdiğini ifade etti. SiriusXM'de radyo programına katılan Sarah Silverman "Bunu söylediğime pişman olacak mıyım bilmiyorum. Louis'i uzun süredir tanıyorum, bunu mazaret için söylemiyorum lütfen yanlış anlamayın. Biz çocukken, Louis bana karşımda mastürbasyon yapıp yapamayacağını sormuştu ve ben de 'evet bunu görmek istiyorum' demiştim. Bu diğer kadınlara yaptıklarıyla aynı şey değildi" diye belirtti. Fox News'in haberine göre; Sarah Silverman radyo programındaki konuşmasında, "biz sadece arkadaştık, yapacağı şeyi görmek istiyordum ve bu inanılmazdı. Bazen de 'hayır bu iğrenç" derdim ve pizza yerdik" ifadelerinde bulundu. (Sarah Silverman, Louis C.K) Konuşmasına, "bunun doğru olduğunu söylemiyorum" diye devam eden Silverman, "bazı şeyler değişti, o komedi dünyasında etkileyici biri haline geldiğinde bazı şeyler değişti. Louis aynı kişi gibi hissediyordu, ama bazı şeyler değişmişti bu kabul edilir bir şey değil" dedi. ABD'li oyuncu, "Herkesin Louis'i tekrar kucaklaması gerektiğini söylemiyorum fakat Louis pişman. Sadece onun sahnede konuşmasını istiyorum. Louis'i seviyorum fakat o kötü şeyler yaptı bazen kendime soruyorum 'kötü şeyler yapan insanları sevebilir misin'" diye belirtti. 5 KADIN'IN KARŞISINDA MASTÜRBASYON YAPTIĞI ORTAYA ÇIKMIŞTI Louis C.K. geçen yıl, beş kadın tarafından cinsel istismarla suçlanmıştı. New York Times’a konuşan Dana Min Goodman, Julia Wolov, Rebecca Corry ve Abby Schachner isimli dört kadın ve ismini vermek istemeyen bir kadın Louis C.K'nin otel odasında karşılarında mastürbasyon yaptığını söylemişti. Rebecca Corry, Louis C.K. ile 2005 yılında bir televizyon programında karşılaştığını ve komedyenin odasına gelip ona bakarken mastürbasyon yapıp yapamayacağını sorduğunu söylemişti. Louis C.K, suçlamaları ilk reddettmiş daha sonra "bu hikayeler doğru. O dönem kendime, yaptığımın yanlış olmadığını çünkü hiçbir kadına sormadan penisimi göstermediğimi söylüyordum, ki bu da doğru. Ancak hayatta sonradan öğrendim ki bir insanın üzerinde tahakküme sahipseniz onlardan cinsel organınıza bakmanızı istemek bir soru değildir. Kötü bir durumdur. Benim bu kadınlar üzerindeki tahakkümüm onların beni takdir etmesinden geliyordu. Ve ben bu gücü sorumsuzca kullandım" ifadelerinde bulunmuştu.