Siyaset din gibidir. İnsanların inandıkları ve idealleri uğurlarına düşüncelerini söyleyebileceği özgür bir platformdur. Ancak zıt görüşlü kişiler kendi ideolojileri için karşı taraftan bir söz , cümle veya onun düşüncesini nakavt edecek sözcükler söylemeye başladığında olay bir anda şiddetli bir tartışma daha sonrasında ise kavgalara hatta toplumsal faaliyetlere dönüşmektedir.

Şimdi siz diyeceksiniz ki bu adam ne anlatıyor ? Eğer alacağınız tepkileri kaldıramayacak durumdaysanız fikirlerinizi kendinize saklayın.

Yeter ! 3 Büyük kulüp taraftarının ortak sloganı gibi ' Yeter Yıldırım Demirören Yeter ' muhabbetine çevireceksiniz artık bu tartışma zımbırtısını...
Herkes yok şöyle yapın yok böyle konuşun yok efenim özelde halledin. Nedir arkadaş bu ? Şurada toplasanız aktif 20 kişi var yok onlarında huzurunu sürekli bozacak davranışlarda bulunmanızdan sıkıldım. Ya görmezden gelin , kaile almayın ya da farklı yöntemler uygulatmak zorunda bırakmayın insanları... Altı üstü iki tuşa bakıyorsunuz yok şu şunu dedi yok efenim şu banlanmış yok işte bu niye banlanmıyor hadi bir tartışma yaratalım. Magazin sitesine çevirdiniz resmen !

Forum kuralları diye bir paylaşım yaptı @peri kaç kişi okudu bilmem. Ama @Peri'nin İŞİD hakkında açtığı tartışma konusunu epeyce kişi okudu. Ben orada gördüm zıtlaşmaları söyleyecek çok lafım olmasına rağmen o konuyla ilgili sustum. Susmamın sebebide bugün sizin cahilce yapmakta olduğunuz tartışmalardan uzakta kalmak istememdir.

Utanmasanız öğretmenim @Jelatin silgi mi aldı geri vermiyor diyeceksiniz. Gerçi onun ki bile sizlerinkinden daha mantıklı bir tartışma sebebi ya neyse ..!

Daha yazacak çok lafım var ancak susuyorum. Bazılarınız kaçtığımı düşünsün bazıları da kırmamak için sessiz kaldığımı. Konu benim için kapanmıştır. Siz hala devam edin etmeyin şu dakikadan sonra pek de mühim değil benim için ..!