Turkcell’in bana göre en güzel hizmetlerinden biridir. İş yerim Levent’te olduğu için sürekli araba ile gidiyorum. İstanbullu olarak trafikten sonra hepimizin temel sorunu park yeri. Yarım saat park yeri bulamak için aynı yerde arabayla dolandığım zamanlar oldu. Her zaman olmasa da artık ayda iki kere arabayı Kanyon’a bırakıyorum kafam rahat :) Ben önceleri sadece ücretsiz vale hizmeti var sanıyordum ama adamlar arayanı da yıkıyorlarmış Turkcell’in sitesine girince gördüm hatta diğer detayları olduğu gibi aşağıya kopyalıyorum :) bende böyle bir forum yazarıyım işte:)

Turkcell Platinum uygulamasından şifrenizi almanız ve şifreyi ödeme esnasında vale görevlisiyle paylaşmanız yeterlidir. Kanyon’da sunulan Bob Vale hizmetleri kapsamında emanet, vestiyer, AVM içi paket taşıma ve rezervasyon desteğinden ücretsiz; bilet temini, araç yıkama, kuru temizleme, lostra ve terzi hizmetlerinden de ek hizmet bedeli ödemeden yararlanabilirsiniz.

Bu arada sadece kanyonda değil Metrocity, Buyaka, Ankara Ankamall AVM, İstanbul Optimum Outlet’te de geçerli ücretsiz vale olayı.