iCloud şifre kırma programsız var mı?

Apple kimliğimi unuttum ya da iCloud şifremi unuttum iCloud şifresini kırma programı var mı diyenler için genel bir bilgilendirme haberi yayınladık. Bu haber sadece bilgilendirme amaçlıdır. E-posta şifre sıfırlama!

Apple kimliğimi unuttum ya da iCloud şifremi unuttum iCloud şifresini kırma programı var mı diyenler için genel bir bilgilendirme haberi yayıladık. Bu haber sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Apple' ın iCloud hizmetinde parola unuttum ve iCloud e-posta şifremi unuttum ya da e-posta hesabıma ulaşamıyorum diyenler için çözüm ya cihaz faturası olması gerekiyor ya da bazı servislerin şifre kırma cihazı kullanarak sorunu çözüyor.
Daha doğrusu bu yönlü bir bilgi var. Bazı telefoncularda şifre sorunu yaşayan cihaz sahipleri için cihaza yeni bir fatura düzenleyerek bu fatura ile iCloud şifresini açmak için Apple müşteri hizmetlerini arayarak iCloud şifre sıfırlama işlemi yaptırmakta.

iCloud şifre sıfırlama nasıl yapılır?

iCloud şifre sıfıralama için icloud.com' u ziyaret edebilirsiniz.
Buradaki güvenlik sorularına yanıt verebilirseniz, bu panel üzerinden şifre sıfırlama işlemi denenebilir.
Burada "Güvenlik sorularımı sıfırla" seçeneği denenebilir.
Genelde ilk soru doğum tarihi sorulmakta. Apple ID ve iCloud hesabınızdaki kayıtlı doğum tarihini yazmanızı istiyor.
Eğer doğru yazarsanız ikinci bir güvenlik seçeneği çıkabilir.

iCloud ve Apple kimliğinde "İki faktörlü kimlik doğrulama" seçeneğini kullananlar için bu da bir alternatif güvenlik seçeneği olarak tercih edilebilir.
Girişte kimlik doğrulama olarak kullanılmakta.

iCloud e-posta şifremi unuttum!
Apple / iCloud hesabına kayıtlı e-posta şifresini unuttunuz ise mail şifre sıfırlama adımlarını deneyiniz.

Gerekiyorsa tüm e-posta iletişim kanallarını zorlayınız. Gmail şifre sıfırlama, Hotmail şifre sıfırlama veya Yahoo şifre sıfırlama adımlarını deneyiniz.

iCloud şifre kırmak

Apple müşteri hizmetleri numarası ise 0216 282 15 11 ve 00 800 448 829 878 0 ve Apple iletişim destek hattı çevrimiçi yardım içinse apple.com/tr/support/iphone/contact

iCloud şifre kırmak : Şifre kırma cihazı için internetten araştırabilirsiniz. Bazıları internet ortamından bu sorunu çözüyor. Şifre kırma ücretini yanıtırdıktan sonra cihaz imei numarası ile işlem başlatılıyor.

iCloud nedir? Apple' ın geliştirdiği iOS cihazlarda bulunan önemli verilerin yedeğini almak için kullanıldığı çok yararlı bir servis. Bu servis ile videoları, fotoğrafları, SMS, Whatsapp mesajları, rehberi yani kişileri, notları, mail' leri, Facebook ve Twitter gibi uygulamaları yedeğini alabilirsiniz.

Şu an için iCloud ücretisiz 5 GB veri depolama alını veriyor. Daha fazlası için aylık ücret talep ediyor.