instagram takipçi satın al
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TF - Forum Şirinler Köyü

Hepimiz birbirimizin paranoyasında yaşıyoruz.. Med Cezir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TF - Forum Şirinler Köyü

Booking.com

TF FORUM ŞİRİNLER KÖYÜ

"Birgün ormana yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. Belki gargamelin çığlıklarını duyabilirsiniz ve iyi bir çocuk olursanız belki Şirinler'i bile görebilirsiniz."

Bu sözleri bir çoğumuz hatırlıyoruzdur, belki yaramaz çocuklar olduğumuzdan, belki de şirinler köyünü bulamadığımızdan bir türlü o şirinleri göremedik diye düşünüyor olablirisiniz. Ben o gizli şirinler köyünü buldum ve çok çok yakınımızda olduğunu keşfettim. Bu yüzden bu yazıda sizlere şirinler köyünü ve birbirinden renkli karakterlere sahip şirinleri göstericeğim.

Hadi şimdi peşimden gelin ve sizde birbirinden farklı özelliklere sahip bu şirinlerle tanışın...

Şirin Baba = @Erva

Şirin Baba, Şirinlerin lideridir ve kırmızı kıyafetleri ile beyaz sakalı sayesinde diğer şirinlerden kolaylıkla ayırt edilebilir. Kötü bir durum söz konusu olduğunda Şirin Köyü'ndeki herkes Şirin Baba'ya danışır. Şirin Baba, büyü ve iksir yapımında oldukça başarılıdır.

-Sanırım TF forumda şirin baba karakteri diyince herkesin aklına o gelecektir. Hem şirin babanın şirin şapkası gibi kıpkırmızı rankıyla, hemde bir çok soruna şirin baba gibi müdahale etmesiyle tam bir şirin baba karakteri. Belki bizim şirin babamızın sakalları yok ama kırmızı ruju ve yanından ayırmadığı havalı tavırları ile eksiği değil fazlası olduğu bile söylenebilir:)

Zeki (Gözlüklü) Şirin = @Cappy

Şirin Baba'dan sonra köyü yönetebilecek ikinci Şirin olduğunu düşündüğü olur. Şirin babadan sonra şirinler köyünün en bilgili şirinidir. Değişik fikirlerinden dolayı diğer Şirinler tarafından tekmelenerek köyden atıldığı sıklıkla görülür.

-Hem avatarında gördüğüm gözlüklü şirin bayandan, hemde zekice yorumlarından dolayı forumun zeki şirinliği ona yakışıyor. Ayrıca şirinler köyü şirin baba olmadığında idare edecek zeki birine ihtiyaç duyabilir.

Güçlü Şirin = @eXtreme

Güçlü Şirin, adından da anlaşılacağı gibi en güçlü şirindir. Kolunda kalp şeklinde bir dövme bulunur. Ağırlık kaldırıp, spor yapan bir şirindir. Evinde spor aletleri vardır.

-Burada güçlü, karizma bir şirin varsa o da tabiki eXtreme olmalıydı. Forumda bir çok şirin hatunun onun için yanıp tutuşmasına şaşmamalı:)

Şakacı Şirin = @hahahah

Şakacı Şirin, diğer Şirinlerle eğlenmekten zevk alan bir Şirindir. Daima aynı hileyi kullanır: sarı - kırmızı renklerde bir kutuyu kurbanına hediye olarak verir. Kutuyu alan Şirin, onu açtığında kutu siyah dumanlar çıkararak patlar ve Şirinin yüzünün ya da patlamanın şiddetine göre tüm vücudunun kararmasına neden olur.

-Nickname 'i bile bizlere yapılan bir şaka gibi, kendisi şakacı şirin gibi sürekli gülmeyi güldürmeyi sevdiği için bu nicki almış olabilir:)

Ayrıca şakacı şirin gibi elinde bombasıyla her an forumu patlatabilir, bazı patlama olayları daha önce yaşanmadı değil:) Ama yinede benim şirinler köyünde en sevdiğim şirinlerden:)

Huysuz (Somurtkan Şirin) = @JuLien

Somurtkan Şirin, Şirin Köyü'nün asosyal Şirinidir. Genellikle "...dan nefret ediyorum" tarzında cümleler kurar. Yüzünde genelde uykulu ve mutsuz bir görünüm vardır.

-Tam bir huysuz şirin, aksilikleriyle tanınıyor:)
    Şakalaşmayı sevdiğim, birbirimizle atıştığımız ve ona huysuz şirin dediğim için benim adıma bu karakter tam ona göre:)

Kral şirin = @BeLLa

Kral Şirin, şirinler köyünün kralıdır ve kendisi liderlik özelliklerine sahip özel bir karakterdir.Diğer şirinlerden farklı olarak sarı kıyafet giyer, pelerini, tacı ve şirin mantar asasıyla diğer şirinlerden kendini ayıran bir görünüme sahiptir.

-Forum içerisinde bir kral/kraliçe olacaksa bu ondan başkası olamazdı.

Kendisi forumda takındığı tavrı, kendine özgü havası, neşeli tavırlarıyla tanınıyor. Bu neşeli ve şahsına münhasır şirin karakter de tam ona göre:)
    Şirin köyümüzün böyle özel bir şirin krala her zaman ihtiyacı olacak.

Hayalci Şirin = @AşKo

Hayalci Şirin daima diğer yerlerde yaşamakla ilgili hayaller kurar. Hayalci, en çok Astronot Şirin olarak bilinir. Bir keresinde hayali olarak Swoofları kendi gezegenlerinde ziyaret etmiştir.

-Farklı yorumları, farklı tarzıyla farklı bir hayal dünyasının olduğunu bana hissettiriyor. O yüzden tabiki Hayalci Şirinimiz :)
    Bir gün benide al görüt buralardan hayalci şirin :p

Obur Şirin = @Cezayir

Obur, adı üzerinde, Şirin Köyü'nün en obur şirinidir. Kek, pasta ve diğer Şirin yemeklerini yemekten çok hoşlanır. Obur Şirin genellikle Aşçı Şirin'in pişirdiği Şirin yemeklerini çaldığı için kovalanır.

-Aslında ona obur şirin dememizin nedeni yemeyi, içmeyi semvesinden. Alemci şirin olsa Rakı severliğinden öyle de diyebilirdik ama rakı mezesiz olmazdan yola çıkarak Obur şirinlik keyif yapmasını bilen alem ortamlarının vazgeçilmez adamı Cezayir e gelsin.
    Bir gün şirin köyünün ortasına masa kuralım da alem görsün bütün şirinler:)

Süslü Şirin = @kLara

Süslü, dış görünüşe çok önem veren, şapkasında pembe bir çiçekle dolaşan bir Şirindir. Genellike elinde bir ayna vardır ve bu aynada çok beğendiği kendi görüntüsünü sık sık öper.

-Sürekli avatarında paylaştığı fotoğraflardan da görüleceği üzere Süslü şirin in aynası varsa Klara nında cep telefonu ve telefonunda kendi fotoğraflarıyla dolu albümü vardır :)

Heralde herkesin aklına Süslü diyince forumda ilk gelecek kişilerdendir.

Usta Şirin = @Syst3m

Usta Şirin, Şirin Köyü'nün tulum giyen ve kulağının arkasında daima bir kalem bulunan becerikli sakinidir. Köydeki onarım, tamir işlerinden sorumlu olmakla beraber sürekli yeni bir icat peşinde olan Usta, teknolojik bilgisiyle ön plana çıkmaktadır. Şirine'ye aşıktır.

-Forumda sürekli uğraşarak birşeyleri geliştirmek için çaba sarf eden ve usta şirinliği tamamiyle hak eden kişi. Forum şirinleri ondan daha çok hizmet bekliyor.

Havalı(aktör) Şirin = @Christina

Şirinler köyünün en havalı ve farklı tarza sahip şirinidir. Diğer şirinlerden farklı olarak modern bir giyim tarzına sahiptir. Cool ve kendine özgü tavırlarıyla dikkat çeker.

-Christina ile pek muhabbetim olmasa da forumdan gördüğüm ve takip edebildiğim kadarıyla çok nadide bir karaktere sahip. Bu şirin tiplemesi çok hoşuma gitti o yüzden de bence bu karaktere en uygun şirin oydu.

Cesur Şirin = @The

Genç bir şirin olmasına rağmen kahverengi sakalı ve kaşları vardır.Korkusuzdur, şapkasının ucunda türlü bir topak vardır.

-Forumda yaptığı cesurca yorumlar ve geri adım atmayan net duruşuyla tabiki bu ünvanı en çok hak eden şirin üye oydu.

Uykucu(Tembel) Şirin = @Pretty

Tüm Şirinler içinde en tembel Şirin, Uykucu Şirin'dir. Zamanının çoğunu, gece ya da gündüz, yatağında, hamakta ya da herhangi bir yerde uyuyarak geçirir.

-Aslında tüm bu şirinler hikayesinin çıkış noktasıdır kendisi. Kendinisi "uykucu şirin" ile o kadar çok bağdaştırdımki onu görünce bile zihnimde uykucu şirin artık canlanıyor. Sanki elinde sürekli yastıkla geziyor ve uyklu gözlerle forumda dolaşıyor gibi:)

Aşık Şirin = @aSk

Aşık Şirin, Şirine köye geldiğinden beri ona aşıktır. Rüyalarında onu görür, ismini ağaçlara kazır ve "seviyor, sevmiyor..." diyerek papatya falları bakar. Şirine ona ters davrandığı zaman bütün gece ağlar.

-Kullandığı nickden ve @aSk a olan hürmetimizden dolayı bu karaktere en uygun şirinimiz tabiki kendisi:) Aşık şirin aradığı aşkı ne zaman bulacak bakalım, bütün gün köyün meydanında dolaşmaktan bellkide aradığı aşkı bulamıyordur:)

Büyükbaba Şirin = @Olric

Büyükbaba Şirin, Şirinler içinde en yaşlısıdır ve beş yüz yıl sonra tekrar Şirin Köyü'ne dönmüştür. Elindeki bastonun yardımıyla çok yavaş yürür. Uzun, beyaz bir sakalı ve sarı tulumu vardır.

-Belki forumda yeni olabilir ama kısa sürede farklı tarzını yansıtan paylaşımlarıyla şirinler köyüne tam bir Büyükbaba Şirin edasıyla giriş yaptı.

Büyükanne Şirin = @Xena

Büyükanne (ya da Nanny), Büyükbaba'nın eski bir arkadaşıdır. Büyükanne, çizgi filme bir kalede yüzyıllarca esir kalıp kurtarıldıktan sonra girer.

-Forumun eski müdavimlerinden olması ve ağır, oturaklı tavırlarıyla tanınıyor. Şirin babanannemiz gibi kaleden kurtarılmışcasına çıkıp gelmesi de cabası:) Forumun şirin ve sevilen babaannesi.

Yünlü Şirin = @Betty

Yünlü Şirin, koyunları kırparak yününden şapka ve kemerler yapar. Bu giysileri kendinen başka kimse kullanmaz. Teksas aksanı ile konuşmaktadır.

-Farklı tarzı ve havasından dolayı Yünlü şirinimiz @Betty şirin oldu:)

İzci (Gezgin) Şirin = @Vita

İzci Şirin şapkasının kenarında kırmızı bir tüy takıp elinde baston olarak kullandığı sopasıyla gözükür. Zeki bir gezgindir.

-Bana havalı bir şirin gibi geldi, ayrıca zeki olması da @Vita ya benzer şirin özelliği.
    Şirinler köyümüzün en akıllı, en düzgün karakter şirinlerinden

Ressam Şirin = @Jessica

Ressam Şirin, pek çok görsel sanatta yetenekli, başarılı bir ressamdır. Genellikle kırmızı bir ceket ve siyah bir kravat takarken görülür. Çizgi filmde Ressam, Fransız aksanıyla konuşur.

-Forumdaki günlüğüne girip yaptığı tabloyu gördükten sonra bu ünvanı hak ettiğini göreceksini Kendisini yeni yeni tanımaya başlasam da sevilesi bir şirin, şirinler köyüne renk katacak gibi:)

Süpürgeci Şirin = @MihrinaZz

Süpürgeci Şirin, Avustralyalı aksanıyla konuşan bir baca temizleyicisidir. Siyah ayakkabı ve pantolonlar giyer, siyah bir şapka ve kırmızı bir şal takar. Elinde de bir baca temizleme aleti vardır. Etrafına isten bir duman yayar. Bu duman herkesi ve her şeyi ise bular.

-Süpürgeci şirinin siyah aksesuarları varsa @MihrinaZz 'ında simsiyah saçları var:)

Simyacı Şirin = @FoReWeR

Kendi büyülü ve kimyasal deneylerini yapmak gibi olağandışı bir hobisi olan bir Şirindir.

-Farklı tarzı ve farklı yorumlarıyla bu karaktere en uygun şirin olduğunu düşünüyorum:)

Muhabir şirin = @LoRa

Muhabir Şirin, köyde yaşayan ve diğer Şirinlerle röportaj yapmaktan, sansasyonel haberler hazırlamaktan hoşlanan bir Şirindir. Haberlerini ve topladığı diğer malzemeleri kendi gazetesinde yayımlar.

-Tabiki yaptığı röportajlar ve forum içerisindeki aktifliği, hareketliliğiyle, şirinliğiyle bu havalı şirin ondan başkası olamazdı.

Meraklı Şirin = @Kitapella

Meraklı Şirin, daima her şeye burnunu sokar ve her şeyi bilmek ister. Aslında diğer Şirinlerin yaptıkları hakkında daha çok şey öğrenmek için işlerine engel olur ve bazen küçük problemler yaşanmasına sebep olur.

-Ona meraklı şirin dememin nedeni aslında herşeye burnunu sokmasında değil. Tam bir kitap kurdu olması ve sürekli öğrenme açlığından. Onu bu forumda daha yeni görüyor olsakda, ben başka mecralarda da kendisini gördüğümden TF forumda yer alırsa tam bir meraklı şirin olacağını düşünüyorum:)

Müzisyen Şirin = @aSi

Müzisyen Şirin, müzik yeteneği pek elvermese de trompet çalmaktan özellikle hoşlanan, müzikle uğraşan bir Şirindir. Genellikle bir şey çalmaya başladıktan çok kısa bir süre sonra durması istenir.

-Ona uygun şirini bulmak konusunda çok zorlandım, başka şirinler ile eşleştirmiştim ama ne olur olmaz can güvenliğimi de tehlikeye atmamak adına en son Müzisyen Şirinde karar kıldım:)

Kendisi zaten bir radyo yayıncısı ara sıra yayınlarına da denk geliyorum. Bazen çok neşeli, keyifli bir karakterken bazen asi bir karadeniz rüzgarı gibi oluyor. Trompeti elindeyken kaçmanızda fayda olabilir:)

Çevik Şirin = @CaDı

Çevik Şirin, büyüyle gençleşerek Küçük Çevik Şirin'e dönüşmüştür. Sarı ve üzerinde fırtına bulutu yer alan bir tişört giyer.

-Pek tanıdğım söylenemez ama madem nicki Cadı ufak tefek yerinde duramayan bir karakter olsa gerek:P O yüzden köyümüzün sevimli enerjik çevik şirin karekteri :)

Örgülü Şirin = @OkyanuS

Örgülü, Gargamel tarafından Şirine'nin taklidi olarak yaratılmıştır. İlk başta kötü biri olan örgülü şirin sonra şirinler tarafından iyi biri haline getirilmiştir Örgülü çilli, kızıl örgülü saçlı küçük bir kız çocuğudur.

-Bana hep küçük, yerinde duramayan , şirin bir kız çocuğunu hatırlatıyor o yüzden şirin köyümüzün şirin Örgülüsü :)

Şirin Nat = @Strong

Nat de küçük Şirinlerden biridir. Koyu yeşil bir tulum giyip samandan bir şapka takar. Ayakları da çıplaktır. Nat hayvanlarla konuşabilir ve doğayla, çevreyle ilgili her şeye inanılmaz bir sevgi duyar. Aslında, "Doğal Şirin" (Natural Smurf) adında yetişkinbir Şirinken küçük bir Şirine dönüşmüştür.

-Foruma yeni geldiği ve becerikli bir arkadaşımız olduğunu düşündüğüm için Nat karakteri ona uygun gibi geldi bana.

Bebek Şirin = @Huma

Bebek Şirin, mavi ay gecesinde, Şirin Köyü'ne bir leylek tarafından getirilmiştir. Bebeğin bazı sihirli güçleri vardır ve aynen küçük bir çocuk gibi konuşur.

-Foruma çok yeni katıldığı ve hızlı bir giriş yapacağını düşündüğüm için bebek şirinimiz:)
    Kendisi hakkında henüz pek fikir sahip olmasakda ilerleyen zamanlarda daha iyi tanıyacağımızı düşünüyorum.

Sakar Şirin = @AhuM

Sakar Şirin, yaptığı her işi mutlaka sakarlığıyla en az bir kez bozan, dikkatsiz bir Şirindir. Kaya koleksiyonu vardır. Sakarlığı yüzünden bu kayalarıyla da pek çok kez başına dert açmıştır.

-Bildiğiniz gibi Sakar Şirin 'in başına gelmedik talihsizlik yoktur, Ahum un forumdan ayrılışıda bizler için bir talihsizlik gibi oldu o yüzden talihsiz, sakar ama çok özlediğimiz şirinimiz. Tüm şirinler seni özledi en kısa zamanda geri dön artık şirin.

Yansıma Şirin = @iLda

Yansıma Şirin, Süslü Şirin'in aynadaki yansımasıdır. Süslü Şirin'in aynasına düşen bir yıldırım, onu hayata getirmiştir.

-Süslü şirin @kLara ile olan yakın arkadaşlığından dolayı yansıma şirin o oldu. Aslında kendisini çok tanımıyorum o yüzden çok fikir sahibi değilim ama kendisini de şirinler köyünden eksik bırakamazdık:)

Doktor Şirin = @Night Blue

Doktor Şirin köyde yaşayan ve tıp ile sağlık konularında en bilgili Şirindir. Evinde pek çok tıp kitabı bulundurur ve hastalanan Şirinlerin tedavisini bu kitaptan yararlanarak yapar.

-Her köyün bir doktoru olmalı, bizim doktorumuz çok bilgili veya sağlık konusunda iyi olmayabilir ama forumdaki tarzı tavrı ile bu forumda olması gereken karakterlerden biri.

Uçan Şirin = @Bahar

Uçan Şirin'in hayatta bir gerçek tutkusu vardır: uçmak. Uçmak için pek çok yol denemiştir. Çubuk ve tüylerden kanatlar yapmış, sıcak hava balonu kullanmış, hatta bir maya karışımı yemiştir. Bütün bu uğraşları kısa süreli sürmüş ve hayal kırıklığıyla sonuçlanmıştır. Günün birinde Usta Şirin ona kendi yaptığı basit bir uçak hediye edinceye

-Bahar çok tanımıyorum ama avatarında gördüğüm kuş dan dolayı sadece bu karakteri ona eşleştirdim:)

Aşçı Şirin = @EfteLya

Aşçı Şirin, adından da anlaşıldığı gibi Şirin Köyü'nün aşçısıdır. Yüzlerce yemek tarifi bilir ve pek çoğunu Şirinler için pişirir. Şirinler vejeteryan olduklarından yemeklerinde asla et kullanmaz, ama yemeklerinde genellikle yumurta vardır. Başında daima bir aşçı şapkası bulunur.

-Forumun en çok çalışan, sürekli konu açıp paylaşımlar yapan şirini:) Bizim köyümüzün bir aşcı şirini varsa o da tabiki Eftelya:)

Şair(Yazar) Şirin = @AycA_S

Şair Şirin, Şirin Köyü'nde yaşayan sanatçı ruhlu bir şairdir. Zamanının çoğunu doğada şiirlerine malzeme arayarak geçirir. Bazen dizeler arasında uyak kurmakta zorlanır. Genellikle küçük kazalar geçirdiğinde daha verimli bir şair olur.

-Forumda yazar rankına sahip tek kişi o olduğuna göre köyümüzün yazar şirini de o olmalı:)

Mimar Şirin = @Ada

Mimar Şirin, köydeki bütün mantar evleri tasarlayan Şirindir. Çizgi filmde, Mimar Şirin bir gökdelen inşa etmiş ve Şirinler bu gökdelene yerleşmiştir. Ama bir yangın gökdeleni yerle bir edince yine herkes Şirin Köyü'ne dönmüştür.

-Ada yı çok tanımıyorum ama yetenekli bir şirin olabilir:)

Çiftçi Şirin = @AsuEla

Çiftçi Şirin köyde yaşayan ve tarla işleriyle uğraşan Şirindir. Tarlasında Şirinler için yiyecekler yetiştirir, hasat zamanında da organizasyondan sorumludur. Çiftçi Şirin koyu yeşil bir tulum ile tahta terlikler giyip samandan bir şapka takar.

-Forum modaröterlerinden olduğu için bu çalışkan, akıllı şirinimiz de ona göre diye düşünüyorum :)

Balıkçı Şirin = @Cedric

Balıkçı Şirin, köyde balık avlamakla uğraşan Şirindir.

-Forum yöneticilerinden ve emekçilerinden o yüzden bu çalışkan şirin de ona göre diye düşünüyorum.

Terzi Şirin = @iSaBeL

Terzi Şirin, köydeki bütün kıyafetleri yapan Şirindir. Sıklıkla bir iğneyle ya da boynunda asılı bir mezurayla görülür.

-Yetenekli bir şirin olduğunu düşünüyorum çok tanımadığım için pek yorum yapmıyacağım:)

Fırıncı Şirin = @BUDULGAN BOZKURT

Fırıncı Şirin köyde yaşayan aşçıdır. Bir fırını yönetir ve Şirinler için taze ekmekler üretir.

-Forumda devamlı paylaşımlar yapan, sürekli emek harcayanı olduğu için bu çalışkan şirin karakter ona uygun diye düşünüyorum.

Madenci Şirin = @Sinemmmm2

Madenci Şirin, köydeki madende çalışan Şirindir. Şirinlerin kullandığı metal eşyaların çoğu onun madeninden elde edilir. İrlandalı şivesiyle konuşur. Koyu mavi, eski bir ceket giyer ve metal bir işçi şapkası takar. Çizgi filmde, sarı eldivenleri ve Şirin şapkasının üzerindeki erimiş mum dışında diğer Şirinlerden bir farkı yokmuş gibi görünür.

-Şirinler köyünün akıllı ve kendine has bir karaktere sahip şirinlerinden gibi görünüyor, o yüzden bu önemli şirini atlamayalım:

Ekonomist = @TEO

Ekonomist Şirin, çizgi romanlar serisinde, köye getirdiği "para" kavramı ve sistemiyle önemli bir konumdadır.

-Forumda zaman zaman gördüğüm ama önemli bir şirin olduğunu düşündüğüm için bu şirini de atlamak olmazdı.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Bir kusurumuz olduysa öncelikle affola, amaç okuyan herkesin yüzünde bir tebessüm oluşturmak ve çocukluğumuza şöyle ufak bir tur attırmak günün dert ve kederinden uzaklaştırmaktı. Umarım başarılı olmuşdur.

NOT: Forumda daha önceden forum oyunlarında forum şirinleri diye bir başlık varmış ben onu daha bu sabah gördüm. Bu yazıyı bir kaç gündür hazırlıyordum ve dün en son bir kaç yerde rutüş yaparım diye paylaşmamıştım. Önce vazgeçtim paylaşmaktan ama son paylaşmaya karar verdim. Bu yüzden forum yönetimi kusura bakmasın.
    Konu Med Cezir tarafından (03.Şubat.2018 Saat 18:55 ) değiştirilmiştir.

Forum Üyesi Cedric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eline sağlık çok hoş olmuş, balık tutma konusunda iyiyimdir. :D

Sezen Aksu Sever Bayan
    OkyanuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [MENTION=18933]Med Cezir[/MENTION] gülümseme oluşturdun tabiki şu haldeyken bile teşekkür ederim. (:
    Aşırı solcudur aşk. Bu yüzden insanların sol yanını hedef alır. Ve aşk bu kadar solcuyken içinden sağ çıkmak imkansızdır.

Deneme
    hahahah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emeğine sağlık,çok güzel olmuş ;d
    Hiçbir soğuk, ruhunuzun sessizliği kadar üşütemezdi.

Uzak duя huzuя veя! SultanPinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [MENTION=18933]Med Cezir[/MENTION] emeğine sağlık güzel olmuş
    Çoğu insan zekaya inanır, ben inanmıyorum, bizi birbirimizden ayıran emektir, ben çalışmaya inanıyorum..Prof. Dr. Aziz Sancar

@Med Cezir Teşekkürler düşünceler için çok hoş olmuş cidden :) gönlüne sağlık :)

Forum Üyesi Ersin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [MENTION=18933]Med Cezir[/MENTION]

emeğine sağlık kardeşim adımı geçirdiğin için mutlu oldum

Forum Üyesi Sinemmmm2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [MENTION=18933]Med Cezir[/MENTION] bey bana da yer verdiğiniz için çok teşekkür ederim :) hepsi harika olmuş yüreğinizr sağlık :)

ayyy [MENTION=18933]Med Cezir[/MENTION] çooookk harika olmuş ya eline emeğine sağlık :)) ayrıca yer verdiğin ve düşüncelerin için tşk ediyorum.Her daim burda ol ...

Banlı Üye Ada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Med Cezir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Uykucu(Tembel) Şirin = @Pretty

Tüm Şirinler içinde en tembel Şirin, Uykucu Şirin'dir. Zamanının çoğunu, gece ya da gündüz, yatağında, hamakta ya da herhangi bir yerde uyuyarak geçirir.

-Aslında tüm bu şirinler hikayesinin çıkış noktasıdır kendisi. Kendinisi "uykucu şirin" ile o kadar çok bağdaştırdımki onu görünce bile zihnimde uykucu şirin artık canlanıyor. Sanki elinde sürekli yastıkla geziyor ve uyklu gözlerle forumda dolaşıyor gibi:)

Mimar Şirin = @Ada

Mimar Şirin, köydeki bütün mantar evleri tasarlayan Şirindir. Çizgi filmde, Mimar Şirin bir gökdelen inşa etmiş ve Şirinler bu gökdelene yerleşmiştir. Ama bir yangın gökdeleni yerle bir edince yine herkes Şirin Köyü'ne dönmüştür.

-Ada yı çok tanımıyorum ama yetenekli bir şirin olabilir:)

öncelikle eline emegine saglik gercekten cok güzel ve cok eglenceli olmus forumdaki arkadaslarida
    gözlemlemen ayrica hos..

özelikkle @Pretty ablama en Uygun olani secmissin kendisi genelde
    yastigini alip yanima gelmeyi pek sever.

ßi zamanlar pek merakliydim mimar olmaya özellikle ic mimarliga ama sonra vazgecmistim o konuda
    pek yetenekli oldugum söylenemez ayrica bizleride atlamadigin icin tsk ederim ..

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)