Bookmarkingdemon nedir ?
Sayısını tam olarak hatırlamamakla beraber bünyesinde 120 küsür adet farklı sosyal imleme sitesi barındıran otomatik sosyal imleme programıdır.

Avantajları nelerdir ?
Öncelikle kesin bir nokta var zaman tasarrufunuzu hat safhaya çıkarıyor
Kullanışlı bir program elinizi de alıştırdıktan sonra imleme canavarı olabilirsiniz
Normal bir bilgisayarda hızlı ve sorunsuz bir biçimde çalıştırılabiliyor.
Ek olarak server vs. almanızı gerektirmez.
Kurulumu kolay, menüleri anlaşılır.
Beginner modda kullanmak için google translate bile sizin için yeterlidir.
Bir kaç tıklama ile veritabanında bulunan tüm sitelere otomatik üye olunabilir ve üyeler için aktivasyon gerekmez kendi otomatik olarak aktivasyonuda tamamlar
Oluşturulan projelen rahatlıkla export edilebilir
Export edilen projeler sonrasında import edilebilir
Program otomatik olarak kendi veritabanını yedeklemektedir. Önceden açtığınız üyelikler ve başlattığınız projeler asla kaybolmaz.
Her türlü problemleriniz için ticket sistemi ile destek vermektedirler.
İmlemeye ek olarak pingleme vb. bir kaç ufak özelliği daha bulunuyor.

Dezavantajları Nelerdir ?
Kesinlikle sabır isteyen bir program ilk günden sizi bıktırabilir.
Ücretli proxy almanız şart denilebilir yoksa başarı yüzdeniz çok düşük oluyor
Ücretler captcha kredisi almanız şart tek tek uğraşılmıyor.
Bazı imleme siteleri günde maksimum 5 imleme kabul ediyor yani 6. kez aynı siteye imleme yapamıyorsunuz.
Bu sayı bazı sitelerde 3 e kadar düşebiliyor. Bu sorunu aşmak için yeni üyelik oluşturup tekrar projenizi oluşturup imlemelisiniz.
İlk başarılı işleminiz %100 iken bu oran git gide düşüyor. ücretli proxy kullanmama rağmen bu neden oldu halen anlamadım.

Ücretli midir ?
Evet ürün ücreti 147$. Dilerseniz resmi sitesinden satın alabilirsiniz
Resmi web sayfası : http://bookmarkingdemon.com/

Marezde bulunur mu ?
Bu paragrafı sonradan ekledim altını çizmek istedim ki ; bu
tür programları marezde bulmak nerede ise imkansızdır. Bu kadar gelişmiş bir
yazılımı yazan insanlar mareze düşmemesine rahatlıkla önlem alabilirler. Boşuna
trojanlı dosyaları indirmeyiniz.

Kullanımı nasıldır ?
Basit olarak vurgulamak gerekirse amatör ve profesyonel mod olmak üzere 2 şekilde kullanabiliyorsunuz. Profesyonel modu fazla kurcalama zamanım olmadı ancak beginner modda da tüm işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Teknik destek var mıdır ?
ürünü download ettikten acılan menüde öğretici videolar bulunuyor. yaklasık 20 farklı işlem içeren program için bu öğretici videolar kısmında tüm işlemlerin yapılışı anlatılmış durumda.

Ürün iadesi var mıdır ?
Evet. Belkide en güzel yanı bu sayılabilir memnun kalmaz iseniz ürünü 45 gün içerisinde iade edebiliyorsunuz.

İndirdim ancak çalıştıramıyorum ?
Ürünün çalışması için öncelikle bilgisayarınızın Türkçe karakterlerden arınmış olması gerekmektedir. Bunun için denetim masasından bir kaç ayar değiştirmeniz gerekiyor.
Öncelikle klavyenizi TR'den EN'e dönüştürünüz.
Sonrasında bölge ve dil seçenekleri kısmından ABD ve ingilizceyi seçiniz.
En son olarak da saat ayarınızı ABD saatine göre değiştiriniz.
Sonrasında program captcherları çözecektir.
Captcherları manuel olarak ya da http://decaptcher.com/ dan veya bypasscaptcha.com'dan kredi alarak kolaylıkla geçebilirsiniz.
Manuel olarak çok zahmetli oluyor.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar alıp takılan, yada almak isteyip sorusu olan var ise konu altından cevaplayabilirim. Lütfen kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.