Çağatay Akman, "Gece Gölgenin Rahatına Bak" adlı şarkısıyla ilgili telif sorunu yaşamış klibi YouTube'dan kaldırılmıştı. Genç şarkıcı bu sefer tedibiri elden bırakmadı, yeni çıkan 'Sensin Benim En Derim Kuyum' şarkısının telif haklarını aldı.
'GECE GÖLGENİN RAHATINA BAK' ŞARKISI YOUTUBE'DAN KALDIRILMIŞTI
Çağatay Akman, 'Sensin Benim En Derin Kuyum' şarkısının klibini yayınladı. Seslendirdiği ve bu yılın en popüler şarkıları arasında yer alan 'Gece Gölgenin Rahatına Bak', telif hakkı nedeniyle YouTube'dan kaldırılmıştı
BU SEFER TEDBİRİ ELİNDEN BIRAKMADI
Çağatay Akman geçtiğimiz günlerde açıkladığı 'Sensin Benim En Derin Kuyum' adlı parçasının video klibini müzikseverlerin beğenisine sundu. 2 farklı mekanda çekilen klipte Akman'a 4 oyuncu eşlik ederken telif iddiaları ile ilgili Akman'dan bu kez erken bir açıklama geldi. Parçanın bir bölümünde kullanılan sample ise "Sie Lieght Mein İn Armen" adlı şarkısı ile tanınan ve Almanca arabesk söyleyen Muhabbet'e ait. "Gece Gölgenin Rahatına Bak" adlı parçada kullanılan sample nedeniyle bir süredir tartışmalar devam ederken genç şarkıcı bu kez tartışmaya mahal vermeden telif haklarının Muhabbet adlı sanatçıdan satın alındığını açıkladı.
YENİ ŞARKISI 1 GÜNDE 4 MİLYON İZLENDİ
1 günde 4 milyon izlenen şarkının Deezer, Spotify, i Tunes, Fizy ve tüm digital platformlarında yer aldığı da açıklandı. "Sensin Benim En Derin Kuyum" adlı şarkının söz ve müziğinin Çağatay Akman ile Ahmet Hatipoğlu'na ait olduğu ifade edilirken parçanın aranjesini Volkan Sönmez üstlendi.