PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aşk Falı nedir?

Hurrem
23.Mayıs.2015, 01:32
Aşk falı ile sevdiğinle arandaki Geleceğini öğrenmek, olaylara yönvermek, aşk falı ve fallar nasıl çıkmıştır. Fallar insanları değişik araştırmalara itmiştir. Adına aşk falı veya büyü dediğimiz Geleceği öğrenme bilimi, veya yön verme bilimi ortaya çıkmıştır.
Bilimin ve teknolojinin tıkandığı yerde mistik güçler ve doğa güçleri devreye girmektedir. Parapsikolojik ve metafizik araştırmalar bu yönde açıklayıcı olabilmekte ve insanları manevi olarak tatmin etmektedir. Sizler için sunduğumuz bu sayfada aşk falı bakabilirsiniz.

cansunur25
18.Ekim.2017, 18:23
Aşk falı deyince bak ne aklıma geldi anlatayım hemen.Geçenlerde en yakın arkadaşım büşra bir panik bir telaş içinde geldi üç gün önce fala baktırmış ''gel gel ne anlatıcam'' diyerek oturttu beni yanına ! Ne oldu dedim :Fala baktırdım falcı eski erkek arkadaşını tarif etmiş 9 aydır aramayan çocuk için 3 vakte kadar seni arayacak demiş dün öğlen yatıyorum bora beni aradı o sırada uyuyordum kanepede rüyamı gerçek mi olduğunu anlayamadım zaten ''şok oldum'' diyor :) Sonra senden de bahsetti tıpa tıp anlattı diyor.Hemen Beni de götür bende baktırmak istiyorum dedim tabi.Bir hafta sonra gittik. Sınava girecekmiş gibi acayip derecede bir heyecan sardı beni, falcı hiç beklemediğim kadar çok ilgili ve sıcak davrandı.Çok keyifli bir muhabbet oldu ilginç şeyler anlattı özel olduğu için buraya azamıyorum ;) Gazi üniversitesinin kampüsünde oturuyoruz okuldan kızlara bahsettim tutturdular bizi de götür diye benimde sınavlarım vardı, dedim ki: siz bulursunuz konur sokakta turuncu cafe'de falcı sibel var ona baktırın eskiden evim cafede çalışan sibel sonra başka sibele gitmeyin yanlışlık olmasın dedim :) Daha sonra kızlarla karşılaştık onlarda gitmişler saatlerce anlat anlat bitiremediler zar zor kaçtım kurtuldum ellerinden :) :jaison1:

mervenur-20
18.Ekim.2017, 22:34
Çok doğru bir yere gitmişsiniz fal için bizde geçenlerde gittik turuncu cafeye çok güzel bir düzeni var.Falcılarıda hep ün yapmış kişiler kuyruk oluyor bekleme salonunda ilk defa gidenler çok şaşırıyor :) :dance:

ebrunaz26
19.Ekim.2017, 21:45
Fal bakmak baktırmak aslında insaları bir nevi rahlatma yöntemi olarak görülüyor.Düzgün falcılara fal baktırmakta fayda var.Saçma sapan insanlara denk gelirseniz psikolojinizin bozulma riskide var.Bende ankarada yaşıyorum çeşit çeşit falcılara gittim en iyi falcıların turuncuda olduğunu bende duymuştum bizim arkadaşlardan ama zaman bulamıyorum ki gideyim evde çoluk çocuk bir sürü iş var hiç bitmiyor maşşallah.