PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kara kedi,,,

AceLLe
19.Nisan.2015, 03:05
Kara kedi,,,
Hangi uğursuzluk sana bulaşır bilmiyorum İnsanlar soğuk ve kusursuz oldukları konuları ele almaya neden korkarlar? İçinden geçenleri saklayan kaçak bedenler gõrūyorum nasıl ele veriyorlar kendilerinden kaçtıklarını.Sokağın başında kara kedi usulca yaklaşıp dolanıyor bacaklarıma insanlar bakıp mimikleriyle lanetliyorlar sanki elleri kolları dolu bir adam bakarak hafif tebessūm ediyor kara kedi ve ben acaba aklında nasıl bir tabloda yer alıyoruz? Aklımdan geçenleri anlayan kara kedi diz kapaklarıma doğru yūkseliyor o anda sesli bir gūlūş bırakıyorum dar sokağa ve kara kediyi kollarıma alıp yūrūyorum iki serseri takılıyor bakışlarıma göz göze geldiğimiz an göz bebeklerinde kopan o fırtınaya aldırış etmeden yanlarından geçiyorum merdiven başında iki minik gōz kırpıp geçiyorum basamaklarda topuk sesim kara kedi tırnaklarını geçirmiş göğūslerime korkma uğurum sensin diye fısıldayıp başını okşuyorum sakinleşip tırnaklarının rahat bıraktığım an kapıyı açıyorum birden atlıyor kucağımdan arkasından gidiyorum gūlūmseyerek yatağıma çıkıp oturuşunu gōrūnce sesle gūlūyorum" Bayım bir hanfendinin yatağına izinsiz girmek ne kadar tehlikeli farkındamısınız " diyerek aynanın önūnde eteğimi çıkartıyorum asil duruşundan taviz vermeden seyrediyor beni ardından gōmleğimi, çoraplarımı, aynada öyle bakışıyoruz bi an" asaletiniz beni hayran bırakıyor bayım bakmayın ōyle utanıyorum " diyor kahkahalarla yatağa uzanıyorum sakin kara kedi yine tek bir hareket yok.. Tavanında seyrediyor ardından ona bakıyorum siyah olman senin için sorun oluyor ama ınsanlar unutuyorlar gerçekleri hiç bir renk siyah ve beyaz olmadan tonlanmıyor. ..
Kara kedi ?
Sesim koridora doğru ilerliyor. ..
Kara kedi?
Birden mutfaktan geliyor yanıma kucağıma alıp yatağıma geçiyorum " Bayım bu yatakta sizinle konuşuyor olmam deİliğimin en būyūk ispatı biliyorum fakat delirdiğimi kimse bilmiyor ve sen evet kara kedi hayatıma yatağıma giren ilk erkek olarak nasıl bu kadar kendinden eminsin inan anlamak istemiyorum tek bildiğim insanlar senin kadar asil olamadıkları için yas tutmalılar senin rengine olan kavramlarına lanet ediyorum, sen değil kafa taslarındaki o et parçasına uğursuzluk kelimesini yerleştirmiş olanların uğursuzluğu bu sen ūstūne alınma seni seviyorum.. "