PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yüreğimi bu aşkın tam ortasına yatırıp koydum ben..

aSk
12.Mart.2015, 21:44
Yüreğimi, bu aşkın tam ortasına yatırıp koydum ben! Yerinden kımıldatmaya kıyamıyorum. Öyle güzel duruyor ki yüreğim sahibini bulduğu yüreğin yanında, geçtim karşılarına bu birbirleri için çarpan iki yüreği keyifle seyrediyorum.

Seni sevmenin artısı eksisi yok bende. Yüreğim kadar seviyorum seni. Seni seviyorum çünkü ile başlayan cümlelerde...n uzak duruyor benim yüreğim. Seni sevmem için bir nedene ihtiyacım yok benim! Seviyorum işte seni dahası var mı! Alnındaki çizgileri, sinirlendiğinde hafiften kızaran gözlerini, haylaz ellerini, çocukça tavırlar içerisinde bana küsmelerini, arada bir yaptığın kaprisleri, beni kızdırmalarını, sonrasında kocaman bir kucakla bana sarılmanı, seninle yemeyi, içmeyi, didişmeyi hepsini seviyorum işte bir nedeni yok…Seni sevmek yormuyor benliğimi…

Elime bir kağıt, kalem alıp; artıları şuydu, eksileri buydu diye liste yapmıyorum sana dair. Ölçmüyorum, tartmıyorum seni ve hislerini. Kim daha çok sevdi, kim daha çok kırdı gibi ince hesaplara girişmiyor ruhum. Hesapsız yaşıyorum ben seni ve hislerimi…Seviyorum, sadece seviyorum seni. Dahası var mı ki! Hem dahası olsa bile sence umrumda mı ki ...