PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 20 Kasım 2014 Akrep Burcu Yorumu

Suicase
19.Kasım.2014, 22:00
20 Kasım 2014 Akrep Burcu Yorumu
Kararsız kalmanıza neden olan şeyler kafanızın içindedir. Kendinizi aşırı yıpratmanızın sonucu olarak bugün piliniz bitebilir. Maddi olarak kazanç sağlayabileceğiniz bir öneriyi değerlendirebilirsiniz. Çalışan Akrepler keyifsiz ve isteksiz bir iş günü geçirebilir ve gün içinde onların yararına olabilecek bazı gelişmelerin haberini alabilirler. İş sahibi Akrepler ise umudu kesmek üzere oldukları bir konuda şaşırtıcı bir hızlanma görebilirler. Çalışmayan ve Öğrenci Akrepler de hoşlanmadıkları bir sorumlulukla ilgili bir destek bulabilirler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Akrepler bugün eşleriyle planlanan bir ziyaret konusunda uzlaşamayabilir ve ilişkilerinde güvensizlik yaşayabilirler.

Jelatin
19.Kasım.2014, 22:10
Hiç hayırlı şey yazmazsın ki ELiF :d Hep bi buhran :p

Suicase
19.Kasım.2014, 22:12
Hiç hayırlı şey yazmazsın ki ELiF :d Hep bi buhran :p

Bugün senin tabirinle çok suratsızım enişte ve hep böyle kalcam.Ama bunları ben yazmadım.

Jelatin
19.Kasım.2014, 22:14
Bugün senin tabirinle çok suratsızım enişte ve hep böyle kalcam.Ama bunları ben yazmadım.
Ben tabirim suratsız değil somurtkan bi kere :) Ayrıca alıntı olduklarını biliyorum , sıkıntını paylaşmak ister misin baldız ? Belki yardımcı olacağım bir konudur.

Suicase
19.Kasım.2014, 22:16
Ben tabirim suratsız değil somurtkan bi kere :) Ayrıca alıntı olduklarını biliyorum , sıkıntını paylaşmak ister misin baldız ? Belki yardımcı olacağım bir konudur.

tşk ederim düşüncene artık kimseyle hiçbişey paylaşmıyacağım.Yine de sağol

Jelatin
19.Kasım.2014, 22:18
tşk ederim düşüncene artık kimseyle hiçbişey paylaşmıyacağım.Yine de sağol
Israrcı bir kişiliğe sahip değilim az çok biliyorsun. Ama konuşmak isteyebilirsin. Bi server'a geleyim duruma göre karar verirsin.