PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Web sitenizi indexletme

Suicase
19.Kasım.2014, 01:52
Web sitenizi indexletme

Web siteniz henüz index almamışa bu yazıyı baştan sona kadar okumanızı tavsiye ederim. Burda yapacağımız uygulamadan sonra en geç 3-5 saat içinde siteniz hızlı bir şekilde index alacak ve aşağı yukarı 20 backlinkiniz olacaktır. Lafı fazla uzatmadan hemen konuya giriyorum.

Yazının sonuna ozel.txt diye bir dosya ekledim. Bu dosyayı Notepad tarzı bir editörle açın. [DOMAIN] yazan yerleri kendi sitenizin ismini verin. örnek: deneme.com (başında http:// veya www olmayacak !) Ardından [ANCHOR] yazan yerlerede sitenizin ana kelimesini yazın. ve dosyayı kaydedin.Eğer siteniz yoksa bedava olarak blogspot.com veya wordpress.com dan üyelik alıp blogunuzu oluşturun. blogunuzu alırken ana kelimeniz ile alırsanız daha iyi olur. ozel.txt dosyasının içeriğini tamamen kopyalayıp yeni yazı ekle kısmına ekleyin. Ardından konu ismi verip yayımlayın. Açtığınız yeni konuyu görüntüleyin ve linklere tek tek tıklayın ve bu süreyi daha da kısaltmak isterseniz eğer bir kaç RSS servisine sitenizin feedini ekleyebilirsiniz.

küçük bir not : yeni açılan sitelerle iyi tecrübeler edindim, ama varolan sitelerinizle de bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

Netscape
07.Nisan.2015, 02:40
Dosyayı Derken Hazır olan websayfamda denemek istersem index.html ' i not defteri ile açıcam değilmi hocam sonrasını pek anlamadım ?