PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dünyanın En Uzun Bacaklı Kadını

Suicase
04.Eylül.2014, 02:12
Dünyanın En Uzun Bacaklı Kadını

Dünya rekoru kazandığı bacaklarını traş etti.

Svetlana Pankratova, "the lower East Side Girls" isimli bir klübe yardım amacıyla Dünya rekoru kazandığı bacaklarını traş etti. Bilmeyenler için hatırlatalım: Svetlana Pankratova'nın bacakları tam 132 santimetre.
New York Daily News: "Bacaklarımın uzun olması, bu parayı kazanıp, yardım etmek için iyi bir fırsat. Biraz alışılmadık bir yol sadece. Ama çok eğlenceliydi."
Svetlana bacaklarını traş ederken, atacağı her bir traş darbesi için, "Kiehl" isimli firma 44 dolar ödemek için sponsor oldu.
Svetlana bacaklarının traşını tam 58 jilet darbesinde bitirdi. Bu tam 2.552 $ ediyor. Kiehl firması 2.552$'ı organizasyona bağlışlayacak.
Bu para organizasyonun fotoğraf sınıfı, gezi gibi sosyal faaliyetleri için kullanılacak. 36 yaşındaki Rus model böyle bir organizasyonda bulunduğu için mutlu.
Pankratova: "Bu değişik bir deneyimdi. Bunu sadece bacaklarımı göstermek için yapmazdım. Fakat bu işin sonucunda birilerine yardım etmek vardı. Ben de bu yüzden yaptım." Dedi.

http://www.enteresan.com/files/img/ent/art/10O/3AG/v9c/duya-nin-en-uzun-bacakli-kadini,2,con.jpg