PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kadınların sevilmeyen yönleri

DigdeMM
03.Eylül.2014, 23:46
Kadınların sevilmeyen yönleri

Kadınların erkekler tarafından çokça hoşlanılmayan bir şeyler yapması erkeğin kadından soğuması ile sonuçlanabilir.

1- Diğer kadınları eleştirmek

Bu erkekleri en çok iğreti ettiren bir durum.Yanındaki kadının sürekli olarak başka bir kadını çekiştiriyor olması ya da sürekli eleştiriyor olması ereklerde yanındaki kadının kendine güven eksikliği olduğunu düşündürtüyor.

2- Erdemliymiş gibi yapmak

Erkeklerin çoğu bir kadını ilk gördükleri 5 saniye içinde tahsil durumlarını, zevklerini, nasıl bir aileye mensup olduklarını, hatta okudukları kitapları tahmin ettiğini söylüyor.Bu yüzden mış gibi yapmaya sakın kalkmayın erkekler hemen anlıyor.

3- Kıskançlık

Eskiden daha alt sıralarda yer alan bu madde, yeni nesil erkekleri çok bunaltmış olacak ki, yüzde 60′ı en çok nefret ettiği şeyin kıskançlık olduğunu söylüyor. Aslında hiçbirinin "sevgi kaynaklı" kıskançlığa itirazı yok ama iş, günün her saati aranmaya varınca ilişkinin ömrünün kısaldığına dikkatler çekilior.

4- Şifreli konuşmak

Erkeler için "hayır" "hayır" dır, "evet" ise "evet". Ama söz konusu kadınlar olunca, iş değişir. Kadınlar her zaman isteklerini tam olarak belli etmezler, bu da çeşitli sıkıntılar doğurur .Erkekler kadınlardan kendilerini açık bir şekilde ifade etmelerini isterler.

5- Aşırı duygusallık

Aşırı yakınlık gibi aşırı duygusallık da, bir erkeğin en çok nefret ettiği şeyler arasında. Her şeye alınan, durup dururken sorun çıkaran, eleştiriye gelmeyen ve en önemlisi gözyaşlarını silah olarak kullanan kadınlar, erkekler için tam bir uzak durulması gerekenler arasında.

Sessiz
03.Eylül.2014, 23:48
Hım aklımda bulunsun unlar lazım olur

DigdeMM
04.Eylül.2014, 00:04
Hım aklımda bulunsun unlar lazım olur
tabiki kadınlar hakkında öğrenmek istediklerini buraya bakabilirsin ki:))

Sessiz
04.Eylül.2014, 00:06
tabiki kadınlar hakkında öğrenmek istediklerini buraya bakabilirsin ki:))

Yaşayarak öğrenince daha faydalı oluyor :) , Burası arada bir rast gelrse :)

DigdeMM
04.Eylül.2014, 00:07
Yaşayarak öğrenince daha faydalı oluyor :) , Burası arada bir rast gelrse :)
yaşayarak öğrenirsen zaman kaybedebilirsin önceden bilki ona göre yaşa :)))

Sessiz
04.Eylül.2014, 00:14
yaşayarak öğrenirsen zaman kaybedebilirsin önceden bilki ona göre yaşa :)))

Baştan bilince pek tadı kalmıyor. Sen şimdi sıradan bir çikolatanın tadını biliyorsun hemen of ben bunu yerim diyorsun, ama farklı bir çikolata çıktı mı onun tadını bilmiyorsun hemen tadına bakman lazım, bir arkadaşın dese ki o güzel filan sende dersin hayır önce ben bir tadına bakayım sonra karar veririm. Bu da öyle bir şey yaşamak lazım önce zevksiz öğrenmelere karşıyım :c

Bu anlatım dan bir şey anlamadım ama neyse :D

DigdeMM
04.Eylül.2014, 00:17
Baştan bilince pek tadı kalmıyor. Sen şimdi sıradan bir çikolatanın tadını biliyorsun hemen of ben bunu yerim diyorsun, ama farklı bir çikolata çıktı mı onun tadını bilmiyorsun hemen tadına bakman lazım, bir arkadaşın dese ki o güzel filan sende dersin hayır önce ben bir tadına bakayım sonra karar veririm. Bu da öyle bir şey yaşamak lazım önce zevksiz öğrenmelere karşıyım :c

Bu anlatım dan bir şey anlamadım ama neyse :D

anladı ben seni:))) mesela sütlü çikolatayla fıstıklı çikolatanın tadı farklı yaşayarak öğrenmek lazım dediğin gibi :d

Sessiz
04.Eylül.2014, 00:18
anladı ben seni:))) mesela sütlü çikolatayla fıstıklı çikolatanın tadı farklı yaşayarak öğrenmek lazım dediğin gibi :d

Adamsın! nbömçmbnöçnbc

DigdeMM
04.Eylül.2014, 00:20
Adamsın! nbömçmbnöçnbc

sende adamın kare köküsün :d

DigdeMM
04.Eylül.2014, 00:21
güldürdün gece gece töbee yarabbim:d

Sessiz
04.Eylül.2014, 00:22
güldürdün gece gece töbee yarabbim:d

:))))) , Küfür etmedin ki güldün bu Tövbe Yarabbim nedir :) Fırat gibi, Allam yarebbem :q

DigdeMM
04.Eylül.2014, 00:23
dinimiz sübhaneke amin yarebbim :)) diyoya

Sessiz
04.Eylül.2014, 00:58
dinimiz sübhaneke amin yarebbim :)) diyoya

Hatim indirir gibi Amin diyor birde :)

DigdeMM
04.Eylül.2014, 08:01
:)

ÇağanCan
04.Eylül.2014, 08:06
Hangi yönleri sevilir ki

aSk
04.Eylül.2014, 08:11
Kadinlarun hiç bi sevilmecek yonleri yoktur :))

O kadar ... :)

DigdeMM
04.Eylül.2014, 08:32
Ladinlarun hiç bi sevilmecek yonleri yoktur :)))

O kadar ... :))

hepsi çiçektir:))

DigdeMM
04.Eylül.2014, 08:33
Hangi yönleri sevilir ki

sende beğenemedin gitti hatunlarıı iyi yönlerine bakmak lazım:))

Sessiz
04.Eylül.2014, 10:21
Saçları sevilir de 3 numara olanları hariç :D

DigdeMM
04.Eylül.2014, 18:29
Saçları sevilir de 3 numara olanları hariç :D

bide saçının tek tarafını 3 numaraya verdiren kızlar var onlar evlenirde ben evde kalırsam hayata küserim :d

Sessiz
04.Eylül.2014, 18:45
bide saçının tek tarafını 3 numaraya verdiren kızlar var onlar evlenirde ben evde kalırsam hayata küserim :d

Kel olanlarda var elektronik gitarcılar filan, bence iddaayı kel olanlar diye başla :)))))

DigdeMM
04.Eylül.2014, 18:54
Kel olanlarda var elektronik gitarcılar filan, bence iddaayı kel olanlar diye başla :)))))
tek tarafını kazıtıp diğer tarafını küt saç yapıyolarhttp://s.cdn.acunn.com/upload/detay_resimleri/2_11565005634fdaca102c9d8.jpg

http://www.yenisacmodelleri.com/wp-content/uploads/2013/06/yan-tarafi-kazinmis-bayan-sac-modelleri-2.jpg

aha böyle :))

Wizard
04.Eylül.2014, 19:01
dedikodu , yasLıLık kompLeksi , ceneLerinin asırı geLismis ve detaycı oLmaLarı :p :]

BeLLa
04.Eylül.2014, 19:25
Wizard atmaaaa hadı ordan:D

DigdeMM
04.Eylül.2014, 21:04
dedikodu , yasLıLık kompLeksi , ceneLerinin asırı geLismis ve detaycı oLmaLarı :p :]
katılıyorum bazen bende sıkılırım öyle kadınlardan :)

Wizard
04.Eylül.2014, 21:08
@Wizard (https://www.turkiyemerkezi.com/member.php?u=15534) atmaaaa hadı ordan:D

:]]

Sessiz
04.Eylül.2014, 23:03
tek tarafını kazıtıp diğer tarafını küt saç yapıyolarhttp://s.cdn.acunn.com/upload/detay_resimleri/2_11565005634fdaca102c9d8.jpg

http://www.yenisacmodelleri.com/wp-content/uploads/2013/06/yan-tarafi-kazinmis-bayan-sac-modelleri-2.jpg

aha böyle :))

Uw çok sexy :D

DigdeMM
05.Eylül.2014, 11:01
Uw çok sexy :D

hay zevkine :d

Sessiz
05.Eylül.2014, 13:07
hay zevkine :d

öyle deme onlarında iltifata ihtiyacı var :D

DigdeMM
08.Eylül.2014, 22:39