PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 9 Temmuz 2014 Çarşamba OĞLAK Burcu Yorumu

Suicase
08.Temmuz.2014, 23:59
Değerli Oğlaklar çarşamba günümüz iki önemli görünüm eşliğinde başlıyor. İlki, 09:50 Venüs-Chiron mücadeleci görünümüdür. 2011 yılı Şubat ayından bu yana Chiron Balık burcunda ilerlemekte. Ne zaman gökyüzünde bir gezegenle zorlu açı yapsa, bize geçmişi, zayıflıklarımızı, dikkat edilmesi, tedavi edilmesi gereken noktaları hatırlatıyor. İşte bugün de bizi yokluyor yine. Çevrenize karşı gereğinden fazla iyi davranmanız ve onların rahatı için fedakarlıkta bulunmanız doğal olarak iki misli yorulmanız demektir. Sizin iş hayatınız veya ilişkilerinizde gerçekçi düşünmenin zamanı. Sürekli birilerinin yaralarına merhem olmakla kendinizden veriyorsanız emin olunuz ki verimli bir yaşam sürmeniz kolay olmaz. Gerçekçi düşünmek durumundasınız. Dağılmamaya çalışmanız, her şeyi halledeceğim diye kendinizden çok ödün vermemelisiniz.

Saat 19:25 Güneş-Uranüs arasındaki mücadeleci görünüm, kendinizi diğer günlere göre daha hırslı, başarıya aç, dürtüsel hareket etmeye meyilli hissetmeniz mümkündür. İster istemez kontrolü elde tutabilmek amacıyla kişiliğinizin en güçlü yanlarınız, sizi başkalarından farklı kılan özelliklerinizi cesurca sergileyebilirsiniz. -Ben ölmedim daha -bunlarla mı yıkılacağım -hadi bakalım görsünler benim kim olduğumu tarzı bir yaklaşımdır bu. İçsel anlamda veya fiziksel anlamda olsun sözleriniz tavırlarınızda bu ruh halinin yarattığı güç rahatlıkla hissedilir. Aslında günü bir bütün olarak incelediğimizde görüyoruz ki, bu tarz bir duruşun önemli nedenlerinden biri gerek ilişkiniz ve gerekse aile yaşantınızdaki sorunların bir an önce üstesinden gelmek arzunuzdur. Bir yandan sizi gerçekten sahiplenecek duyarlı ve sevgi dolu birine ihtiyacınız vardır diğer yandan ev sınırları, aileniz, geçmişinizle ilgili konularda yenilenmeye. Özgür hareket etmek, hayatınızın iplerini ele almak arzusu artık iyice kendini hissettirmektedir. Artık geriye bakarak vakit kaybetmek değil, bilakis ileriye hamlede bulunarak ilerlemektir niyetiniz.