PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 9 Temmuz 2014 Çarşamba İKİZLER Burcu Yorumu

Suicase
08.Temmuz.2014, 23:54
Değerli İkizler günün iki etkili görünümü var. İlki, saat 09:50 Venüs-Chiron görünümüdür. Bir yandan kendi gerçeğinin peşinden koşmaya, girişimlerde bulunarak kendini ispat etmeye çalışan kişi, diğer yandan bulunduğu duruma baktığında arzuladıklarının yetersiz görebilir. Bu kadar azimle ilerlemeye çalıştığı halde, ideallerindeki gibi bir yükseliş elde edemediğini düşünerek çelişkiler içinde kalabilir. Dışarıdaki dünya onu aktif olmaya davet etmektedir. Kişinin de amacı zaten tümüyle budur. Fakat konumu, çalıştığı insanlar ve içinde yaşadığı ülkenin, çevrenin, sektörün durumu nedeniyle ümitsiz düşünür. İki adım atsam bir adım geriliyorum diyerek kendi kendine yüklenir. Oysaki insanın hedefine varması tabii ki kolay olmayabilir. Ancak bu, tümüyle kendinizi şanssız saymanıza, başaramayacağım korkusuyla pes etmenize neden olmamalıdır. Siz zeki ve oldukça aktif bir insansınız. Bir virajı dönmektesiniz. Önünüzde açılacak yolu gördüğünüzde, kendinizi boş yere üzdüğünüzü fark edeceksiniz. O zaman gelin bugün güzel düşünmeye, olumlu hislerle vaktinizi değerlendirmeye çalışın olur mu?

Saat 19:25 Güneş-Uranüs mücadeleci görünümünde, başarılı olma isteğinin ardında yatan en önemli nokta hem hedeflerinizi gerçekleştirme dürtünüz hem de parasal açıdan kendinizi güvence altına alma ihtiyacınızdır. Bu ihtiyaç doğal olarak gönlünüzden geçtiği bir alanda söz sahibi olmanız veya içinizden geldiği gibi hareket etmeniz şeklinde gerçekleşirse keyfinize diyecek yoktur. Ancak tam tersine birileri engel koymaya kalkışırsa buna isyan etmeniz gayet kolaydır. Bazı kişilerle irtibata geçerek veya dış ortamlarda farklı ve sıra dışı yollar deneyerek kendinizi garanti altına almak isteyebilirsiniz. Ancak burada öyle çok hızlı ve düşünmeden bir karar vermeyiniz.

ReSourCe
09.Temmuz.2014, 00:03
ELiF dünün aynisi bu :D Ama ben biktim hergün ayni seyi yasamaktan.Ikizler degisiklik sever lütfen ama D:

Suicase
09.Temmuz.2014, 00:15
Ayınısını vermiş hainler Nehir cim farketmemişim pardon başka yorum ekledim :)

ReSourCe
09.Temmuz.2014, 00:19
Canimsin:)