PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Veda :)

RuLz
02.Haziran.2014, 19:16
Merhaba arkadaşlar,
Bazılarınızın da bildiği üzere foruma ve Irc'e 4-5 ay gibi bir süre önce gelmiştim. Çoğu insanla iyi iletişim kuramasam da çok sağlam arkadaşlıklar kurdum. İyi veya kötü herkesle bir şeyler yaşadım; ama genel bir yorum isterseniz: Evet değer verdiğim, sevdiğim çok insan oldu. Artık sorunlarla başedemez hale geldim, yapamadım. Bazıları fazlasıyla üzerime geldi, fazlasıyla haksızlıklara maruz kaldım. Susmama rağmen yine de üzerime gelmeye devam ettiler.. Kimseyi incitmek istememem ve özel sorunlar forumu ve Irc'i bırakmama vesile oldu. Ayrıca okulumu bitirdim, mezun oldum ve gerçekten beni mutlu edicek kısmetin ayağıma geldiğini düşünüyorum onuda çok seviyorum mutluyum. Umarım mutlu olacağını düşündüğünüz her şey başınıza gelir. Kendinize iyi bakın, dostça kalın, sağ kalın, sağlıcakla kalın ve hepinizi çok sevdiğimi unutmayın :)

Anarchy
02.Haziran.2014, 19:19
Kendine iyi bak kardeşim, umarım umdukların ve buldukların bir olur..

RuLz
02.Haziran.2014, 19:21
Umarım Anarchy :)

BeLLa
02.Haziran.2014, 19:21
Arkdasım guzel dostluğun için sonsuz tskler.aramzdan ayrılman üzücü ama birgün hepimiz bunu yapıcaz zaten:)) aldgın karara sonuna kdar saygı duyuyorum.Umarım hakettiğin mutluluk daıma senınle olur.kendıne cok iyi bak hoşçakal :)))

RuLz
02.Haziran.2014, 19:22
Unutulmucaksın canım kardeşim Kendine iyi bak BeLLa :)

Elysium
02.Haziran.2014, 19:27
RuLz erken veda oldu ama senin mutluluğun herşeyden daha önemli umarim hayatta herşey gönlünce güzel olsun seni tanımak güzeldi sevgiyle ve dostça kallll:strawberry:

RuLz
02.Haziran.2014, 19:27
Elysium teşekkür ederim kuzum , herkes Sana emanet ;)

Mate
02.Haziran.2014, 19:54
hakkında hayırLısı olSun kardesm Allaha emanet ol kendine iyi bak Selametle..

Bozkurt
02.Haziran.2014, 20:00
RuLz Seni Tanımak Güzeldi kardeşim Mutluluklar senden ensik olmasın. Kendine iyi bak..

GuLPeri
02.Haziran.2014, 20:01
yolun açık olsun , istediğin , dilediğin herşey olur umarım , dostça kal

RuLz
06.Haziran.2014, 16:07
Mate Pusu Peri eyvallah.