PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bencil misiniz? Hangi konularda bencillik yaparsınız?

zAMBakk
27.Eylül.2018, 23:48
Bencil kelime anlamı : Öncelikle kendi çıkarlarını sağlamaya uğraşan (kişi).

Bencil misiniz? Hangi konularda bencillik yaparsınız?

Belinda
27.Eylül.2018, 23:49
sevdiğim insanlara karşı bencilim. Seviyorsam paylaşamam, paylaşmam ;d kıskançlık gibi bir şey..

Yazarım
28.Eylül.2018, 01:05
Sadece ilişkilerde. Başka bencilligim yok

The
28.Eylül.2018, 01:11
Adaletli bir insanın bencillik yapma gibi bir lüksü yoktur . Hayatım boyunca adaletli olmaya çalıştım , adaleti sağlamaya çalıştım tabi bunu yaparken bazı durumlarda zor durumda kalabiliyorsun önüne büyük engeller dahi çıkabiliyor ama bir hedefin bir amacın varsa kendi bildigin bir doğrun yeri gelecek o doğru için bazı şeylerden feragat etmeyi bileceksin belki daha iyisi olabilir fakat insan hiç bir zaman kendisinden ödün vermemelidir ne şartta veya ne şartla olursa olsun ben bencil olduğumu düşünmüyorum bazı zamanlar kendime sormuşlugum dahi olmuştur bunu yaptıgım işlere veya aldığım kararları kendi kendime sorguladıgım olmuştur yanlışımı gördügüm yerler olmuştur fakat şu sıralar biraz bencillik yapıp kendime zaman ayıramayacagım zamanlarda biraz biraz zaman ayırdıgım oluyor bunun dışında pekte bir şey yok aslında :)

ReSourCe
29.Eylül.2018, 01:34
İşime gelen konularda evet dkdkc

CFA
29.Eylül.2018, 02:48
İşime gelen konularda evet dkdkc

katılıyorum

AyseNur
29.Eylül.2018, 02:51
Bencilim Ama kendimce haklı yönlerim var :))

Cigilipuff
29.Eylül.2018, 02:52
Ben dışında herkes değersizdir.