PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üniversite Bölüm Tercihi Yapacaklar Bakmadan Geçmesin

yazanbilir
04.Temmuz.2018, 10:53
Bu sene üniversite tercihini yapacak arkadaşlara harika bir etkinlikten bahsedicem şimdi. Benim kuzenim duymuş anlattı biraz araştırdık hemen ve açıkcası bizi çok heyecanlandırdı. Eğer kafanızda tam olarak hangi bölümü seçeceğinizi oturtamadıysanız İbn Haldun Üniversitesi geleceğim sosyal bilimler zirvesi diye bir etkinlik yapacakmış. Başvuru yaparak katılım sağlanıyomuş ve eğer şehir dışından geliyorsanız otelde konaklamanızı sağlayıp yol masraflarını da karşılıyorlarmış. Seçeceğiniz bölümlerden bilgi alıp konferanslara girmenin yanında araya kokteyller, stand up gösterileri, konserler, boğaz turu gibi etkinlikler de koymuşlar.

Ayrıca beni enn cezbeden kısmı tercih etmek istediğiniz bölümle ilgili oluşturulan atölyeye girerek o bölümün derslerine tanık olup kararınızı öyle verebilecek olmanız. Yani örneğin hukuk atölyesine girip bi dava çözebilir ya da psikoloji atötlyesinde terapiye girebilirsiniz. Kararsızlığı bitimek, biraz da stres atmak için ben başvurdum. siz de bi deneyin derim çünkü gerçekten güzel bi fırsat. :vegif: