PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mart Ayında Burcunun Başına Gelecekleri Söylüyoruz! Akrep!

Lontanie
04.Mart.2018, 22:44
Önce kendini seveceksin, sonra başkasını, Akrep...

Sevgili Akrep,

Sana senenin en şanslı burcu olduğunu söylemiştim, malum. Bu ay ise bu şans biraz değişik şekillere girecek açıkçası. Geçmişten bazı konular yeniden gündem olmaya hazırlanıyor ve buna tüm hayatın olduğu gibi ask da dahil. Fakat bu aşkların genelde eski sevgililer değil; yarım kalmış flörtler ya da adı konulmamış ilişkiler olacağından yanayım. Bence ayın son haftası yeni ilişkilere başlamak için çok da uygun bir vakit değil, fakat sen bilirsin yine de... Ay sana ask konusunda kısmetli geliyor; ama ufak tefek pürüzler de var tabi. Örneğin bir dostunla çatışmaya çok açık olabilirsin bu dönemde. Ego kaynaklı gerginlikler ve biraz da gizli düşmanların ortalığı karıştırması söz konusu olabilir. Sakin kalıp kartları açık oynamak en doğrusu. Bu bir haftalık bir etki, kısa sürede saman alevi gibi geçecek. O yüzden dostluklara yazık etmemek lazım.

Gelelim ayın asıl güzelliklerine, ikinci haftadan sonra başlayan! İşsiz misin? Ayın ikinci haftası öyle güzel kısmetler getiriyor ki! Mutlaka kendini sahneye atmalısın. Eğer zaten bir iş yerin varsa da şahane bir dönem yine, yeni projelere başlayabilir hatta terfi bile alabilirsin. Para konusunun da iyi olduğunu düşünüyorum -ama ayın son haftasından itibaren büyük alışverişler, banka krediler, imzalar, senetler yasak! Finansal durumunu yavaş yavaş toparlıyorsun ve bu henüz sadece başlangıç. Zaten söz konusu kariyer olunca, bence bu ay için maddi kazançtan çok iş arkadaşlarınla ortak çalışmaya odaklanmalısın. Yeni projeler ortak çalışma ile uzun vadede daha iyi kapıları açmaya niyetli. Bir de yılanlık yapmak istemem ama hadi söyleyeyim bunu da; iş yerinde aşklar yaşayabilirsin eğer bekarsan :) İş arkadaşları önemli işte, anladın sen. Uzun vadede iyi olacak.

Ayın ikinci yarısına geçmeden önce seni bir de sağlık konusunda uyarmak istiyorum. Bu ay ciğer, göğüs rahatsızlıklarını aman hafife alma. Hele tekrarlamaya meyilli bir hastalığın varsa mutlaka bir doktora gözük, erteleme derim. İş hayatın da hareketlenince biraz "bana bir şey olmaz" tavrına bürünebilirsin. Ne gerek var sonuçta önlem almak lazım...

Eğer çocuk sahibiysen ya da çocuklara yönelik bir sektördeysen; öğretmenlik, bakıcılık, doğum doktorluğu yahut buna benzer bir alan mesela... İlk hafta dikkatli ol. Ayın 6'sına kadar çocuklar biraz sabır sınırlarını zorlayabilir, kural dışı davranabilirler (ne zaman davranmıyorlar ki gerçi :) ) sakarlıklara ve görünmez kazalara amman dikkat.

17 Mart ve sonrasında takiben üç gün, hayallerini gerçeğe dönüştürmek adına harika bir süreç. Ufak bir yolculuk düşünebilirsin, hele bu yolculuk deniz kenarı bir yere olursa tadından yenmez. Şöyle defterini de yanına alıp planlar yapma, sosyal medyayı aktif kullanma, bağlantılar kurma için ideal. Bağlantıları asla hafife alma derim, özellikle bu şu üç gün içerisinde. Zaten sonrasında gelen yeni ay, sana hem kendine bakış açını dahi değiştirecek bir "aşk" getiriyor, hem de geçmişe dair bir tazelenme... Bu "aşk" illa yeni biri olmak, hatta herhangi biri olmak zorunda değil. Zodyakta gerçek aşkı yöneten alan (bak, evliliği ya da ilişkileri değil, GERÇEK AŞKI gösteren alan) aynı zamanda egoyu yani özümüzü de yönetiyor. Bir bakımdan aslında bu, gerçek aşkın sadece kendimize duyduğumuz aşk olabileceği anlamına geliyor. Bir taraftan da, kendini sevmeyenin aslında başka kimseyi sevemeyeceği gerçeği buradan geliyor. Bizi tüm egomuza, kusurlarımıza, hatalarımıza rağmen seven insanları da bu yüzden vazgeçilmez buluyoruz işte. Bu ay "seveceksin".

BopLina
04.Mart.2018, 22:46
Üzülsem mi, sevinsem mi bilemedim;d

CalibanTe
04.Mart.2018, 22:50
Bu ay "seveceksin". Diyor

Üzülüyor musun ;DDDD

Cedric
04.Mart.2018, 22:51
ScorpioN AycA_S siz hayırdır :D