PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mart Ayında Burcunun Başına Gelecekleri Söylüyoruz! Boğa!

Lontanie
04.Mart.2018, 22:27
Kapıyı bir açsan, gerisi gelecek, Boğa!

Sevgili Boğa,

Bu ayı da aşksız, flörtsüz geçirirsen gerçekten "tembel Boğa!" derim. Öyle güzel başlıyor ki ay... Her zaman iyi şeyler söylemem biliyorsun, hatta "moralimi bozdun" diye şikayet edenler bile bol. O yüzden bu defa şu kalbini aç, çünkü çok çok güzel haberlerim var. Önce bekarlardan başlayalım. Son zamanların en güzel dolunayı var şu an tepemizde ve evet etkisi bir haftaya yayılıyor, sana ask getiriyor. Uzun süreli bir dostluğun aşka dönüşmesi de olabilir, arkadaşlarının tanıştıracağı biri de. Tek kelimeyle şahane, çünkü Venüs'ün de katıldığı bu şenliğe, bir de uzaklardan Jüpiter selam çakıyor. İlişki fazlaca hızlı ilerleyebilir. Sana gelmez böyle hızlı işler, biliyorum, bence gelmesin de zaten. Her ne kadar iyi ve güzel görünse de, ay sonunda bizi bekleyen bir retrolar dizisi var ve bu işlerin yavaşlayacağına işaret ediyor. Ayın ilk üç haftası bolca flörte ve aşka işaret ederken; ayın son haftası adeta ani bir fren! O yüzden, tadını çıkar, gez eğlen ve karşındaki insanı tanı, zamana yayarak ve sağlıklı bir şekilde ilerlesin bu. Ayrıca Jüpiter'in de retro etkisi bu ilişkinin bana iyi ya da kötü -bir şekilde karmik / kadersel olacağını düşündürüyor. Kendini akışa bırakmak en güzel o yüzden...

Sevgilisi olanlar için de ciddi anlamda adımlar atma, evlilik teklifleri, düğün, nişan ve hatta çocuk dahi söz konusu olabilir! O kadar güzel ki! Hem romantizm, hem de gerçekler birbirine uyumlu bir şekilde karışıyor.

İkinci hafta ise şöyle bir sakinlik vakti. Bu ay iş konusunda pek de yoğun bir görünüm yok. Dinlenmek, rutine uymak, ruhunu dinlemek için ideal. Zaten retrolar da başlayınca iyice içimiz geçecek. Tam bir Boğa keyif dönemi anlayacağın. :) Tabi eğer bilişim, teknoloji, iletişim, basın gibi bir sektörde çalışmıyorsan. Bu alanlardan birindeysen, ay sonuna doğru yepyeni bir proje ile karşılabilir ve eğer işsizsen, iş bulabilirsin. Yine dostlarının desteğini arkanda göreceğini düşünüyorum.

Her şey iyi güzel ama ilk haftalarda kadın hastalıklarına ve ufak sakarlık kaynaklı kazalara dikkat etmekte fayda var.

Para konusuna ise ayrıca değinmeliyiz, çünkü 13-14-15 tarihlerinde kredi kartlarıyla alışverişlerden, borç almak ya da banka kredisi gibi hareketlerden kaçınmalısın. Finansal konular bu dönemde bulanık olacak, her ne kadar mantıklı biri olsan da yanılgıya düşebilir ve pişman olacağın harcamalar yapabilirsin.

Bu üstte verdiğim tarihlere bir de 17 Mart'ı ekliyorum ve kulağa komik gelecek olsa da, bu libidonun cayır cayır yandığı dönemde korunmaya çok dikkat etmeni öneriyorum. Hastalıklar yanında bir de gebelik ihtimali ayın başından itibaren yüksek.

19 Mart'tan itibaren zihnin son derece aktif hale gelip sana geleceğe dair planlar yaptıracak olsa da, yine harekete geçmeden önce biraz beklemekte fayda var. Bu dönemde fikirlerini kayıt altında tutmak ve eğitimler almak son derece akıllıca olur. Mesleki eğitimler konusunda üç ay boyunca önün açık. Retroların rehavetine kapılmadan biraz kendini iteklemelisin bence. Ama eğitim ayrı, eğitimi aktiviteye dökmek ayrı... Faaliyetlere geçmeden önce beklemeni, eğitim konusunda ise hiç beklememeni öneririm. Eğer bir öğrenciysen, üç ay boyunca son derece verimli bir dönem. Fakat hocalarınla ters düşmemeye bakmanı öneriyorum sana da. 14 Mart özellikle ögretmen figürleri ile özellikle ödev gibi projeler konusunda yanlış anlaşılmalara açık bir tarih.

Ay sonuna doğru arkadaş grubunda bir elemeye gidebilir ve arkadaş grubuna yeni insanlar katabilirsin. Belki de yepyeni bir arkadaş grubuna dahil olacaksın! Dışarıda tanışılması gereken yüzlerce, binlerce deli insan, öğrenilmesi hayatımızı karnavala çevirecek tonlarca konu, gidilecek bir sürü şehir var... Ama hiçbiri ayağına gelmez eğer sen bir adım atmazsan. Bu ayın etkileri o kadar güzel ki, Boğa, en azından kapıyı aç!