PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yengeç Burcunu Aralık 2017'te Neler Bekliyor?

SultanPinar
03.Aralık.2017, 11:13
Yengeç Burcunu Aralık 2017'te Neler Bekliyor?
Sevgili Yengeçler süper bir ay sizleri bekliyor. Aralık ayının en şanslı burcu sizsiniz diyebiliriz.. Bekar Yengeç burçları yeni bir ilişkiye başlayabilir. Mevcut ilişkisi devam eden Yengeç burçları ise ilişksini resmileştirmek için adım atmak isteyebilirler. Her şekilde 2018 yılının planlarını şimdiden yapamaya başlıyacaksınız. 3 Aralık tarihinden sonra eğitim, yurtdışı konuları, yabancılarla ilgili iş ve yatırımlar, kişisel gelişim, basın yayın, her türlü öğrenim konuları, hukuksal işler alanlarında beklentileriniz varsa, bu ay Dolunay enerjisi size yeni kapılar açabilir.

Diğer yandan 16 Aralık tarihinden sonra kardeşler ve yakın akrabalar, kuzenler, arkadaşlarla ilgili alanlarda bazı pürüzlerin olabileceğini fısıldıyor. Ayrıca 24 Aralık tarihine kadar düşünmeden ve cesaretle atacağınız adımlar, sonradan pişman olacağınız durumları önünüze koyabilir. Kısa vadeli planlarınızı hayata geçirmek istiyorsanız, 25 Aralık tarihinde sonraya bırakmak daha doğru olacak.

Bu ayın dolunayı, sizin için aile, ev, kariyer, ***rimenkul alanlarınızda hayatınızda toparlamanız gerekenleri önünüze koyabilir. Ancak özellikle ***rimenkulle ilgili bir karar alacaksınız, adım atmak için 18 Aralık sonrası daha destekleyici. Yeni Ay dönemi ise, hayatınızda ki hedeflerinizi revize edebileceğiniz etkiler vermekte. Sosyal konularda, arkadaşlarla olan ilişkilerinizde önemli gelişmeler olabilir.

Ayrıca 3 -23 Aralık 2017 tarihlerinde Merkür geri hareket ediyor. Bau tarihlerde iletişim alanlarınızda yavaşlama olabilir. Bütün bir yılın yarım kalan işlerini yapmak için muhteşem bir zaman..

31 Aralık tarihinde arkadaşlarınızla, ailenizle planlar yapmak isteyebilirsiniz. Mutlu enerjilerin yoğun olduğu bir dönem. Şimdiden mutlu,sağlıklı ve bereketli bir yıl diliyorum.