PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gençlermi Ailelermi?

SultanPinar
26.Kasım.2017, 15:18
Günümüzün modası flört;bu konuda hep gençler suçlanır haram diye,ama ya aileler hiçmi suçlu değil? Annelerimiz hep kızlarını korurlar dimi flörtten ama ya erkek cocuklarını korumazlar dimi ama artık öyle bir dönemdeyizki aileler bile flörte sıcak bakıyor aman gencliktir yasasın diyorlar haramını düsünmeden sonunu düsünmeden 2/3 kadın bir araya geldiginde konu aynen sudur cok sahit olmusumdur bu konusmalara.
ayy benim oglan ibr kızla cıkmaya baslamıs kızıda hic sevmedim
ayyy ya benim oglan birini seviyor deli gibi kızın pesinde bugun gezmeye gittiler dün kız bizdeydi onları basbasa bıraktım odada YAZİKKKK...
digeri ayy benim kızımında bir erkek arkadası var görseniz sürekli arıyor kızımı hic ihmal etmiyor
ne kadar güzelmiş büyük bir marifetmiş gibi anlatırlar
babalar bu konuda daha insanidir bana göre insani ama kimine göre gaddar istemezler öyle flört falan cocuklarının hayatında
eger bir anne böyle konusuyorsa onun cocugu neden bunu yapmasın heleki günümüzde öyle aileler varki bunu cok büyük bir marifetmiş gibi sayıyorlar tamam sevmek güzel bir sey
tabiyki sevecek sevileceksin ama flörtün haramlarından ne derece uzak durabilceksin merak ediyorum bu kızının oglunun flörtüne karsı cıkmayan aileler bunu bir marifet gibi gören aileler bunu düsünmüyormu
haaa kimi ailede kızını kısıtlar bu konuda oglunu serbest bırakır neden?
oglunun hayatındaki kız kız deegilmi onun bir ailesi yokmu
öyle aileler varki oglu bir kızla cıkar yani flört yasar aman kızı sevmiyorum ama işte cocuk zaman geciriyor genclik işte
öylesine takılıyor der yazik degilmi onun karsısındaki kız insan evladı degilmi günümüzde okadar sık rastlanır olduki intiharlar ask yüzündeen flört yüzünden .
intihar edenler cogunlukla 15/18 yas arasındaki genc kızlarımız
sebep flört bir anlık heves ve ayrılık malum günümüzdeki asklar yani ask diye adlandırdıkları flörtlerin amacı belli heleki 13/147 e inmisken flört yasi amac belli
özenti heves zaten 18/20 yas arasıda amac belli erkekler icin kızlardan faydalanmak bu kelimem belki agır ama öyle sadece faydalanmak kız icinde bir flörtüm olsun gerci kızlar daha masum yaklasır hani evlenecegim yuva kuracagım hevesiyle sever hemen baglanırlar böyle oluncada karsısındaki erkege teslim eder kendini sonucta erkekte hevesi gecince olmadı sonuımuz yok ayrılalım dediginde o kız direk bir yıkım ve sonuc cogunlukla intihar günümüzde okadar cogaldıki bu intihar meselesi gecim derdi cekenler hani cok zorda olanlar bunu bir kurtulus yolu görürken simdi genclerimiz askın yani flörtün sonucunda ölümü intiharı kurtulus görüyor allah korusun ama böyle
flörtlerin ömrüde belli y bir hafta ya bir ay hani insanların üst degistirir gibi flört hayatı yasamali olusmus ama bu genclerimize göre bir marifet aileler icin bir hüner oglum veya kızım bak genc oldu flörtü oldu ne büyük marifet sen önce kızına ogluna bunu haram yönlerini anlat genclik bu kanı kaynıyor senin devrindeki gibi masum degil artik flörtler annem babam bir kız aynen bir flört yasiyır sonu ayrılık oluyor ve kız intihar ediyor söyle bir mektup cıkıyor odası8ndan
ANNEMEEEEEEE AFFET AMA SUCLUSUN!
annem sana ilk dedigimde bir flörtüm var nasılda sevinmistin aman baban duymasın demiştin
benimle daha cok ilgilenir olmustun sunu giy bunu giy sevmek güzeldir derdin bende babanla sevmistim surda görüsürdük bunu yapardık derdin ama anne seninki cok masummus
bana cok destek cıktın hani görüsmeye igdecegim zaman en güzel elbisemi giydirirdin anne o elbise sonum oldu
hep arkadaslarına anlatırdın kızımın bir sevdigi var diye annem ben sevmisim sevilmemişim bir hevese kurbanım simdi
hatta sana anne korkuyorum dedigimde kızım gencsin olacak derdin anne simdi bu gencligi topraga koyuyorsun
farkındamisin senin o güzel dedigin beni sürükledigin sevgi gencligimi elimden aldı.
aglama anne ben aglayarak yanına geldigimde ne oldu dedin anne bitti ayrıldı benden dedigimde olsun kızım yenisni bulursun hemde oun en yakınındakini bulursun demiştin dedigini yaptım anne ama onunda kurbanı oldum neden anne neden bana kötülüklerini ögretömedin anlatmdın.neden anne beni tuzaga ittin neden beni cekip almadın biliyormusun anne sigarayada baslamistim bunu sevmezdin biliyorum ama işte sevmek beni buna ittii aglıyormusun anne aglama sen bana kıydın ama ben sana kıyamam anne kardesimi genclige verme yalvarırım verme gerci benim ruhum onu tek genclikten koruyacak anne ölümümüden ne sevdigimi nede karnımdaki masumu suclama affet ama suclu sensin anne beni korumadın annem
baba beni affet bunu sana yapmak istemezdim hosca kalın

işte böyle bu gercek bir mektup bir anne evladını nerelere ite biliyor o gencecik kız bunun farkına varıyor ama anne varamıyor simdi soruyorum gercekten sadece genclikmi suclu yoksa tüm herkesmi televizyonlar hep ask flört hikayeleriyle dolu bu özenti yaratmiyormu günümüze baktıgımızda genclik suclu degil onu buna iten günümüz suclu...
nereye gidiyorsun genclik
geri dön
özüne dön

alıntı