PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başkan demirgil'den, suşehri esnaf odasına ziyaret

Nina ∞
16.Şubat.2014, 16:52
Sivas Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Yüksel Demirgil, Suşehri Esnaf Odaları Birliği Başkanlığına seçilen Kemal Karakaya'yı ziyaret etti.
Suşehri'nde hafta sonu gerçekleştirilen Suşehri Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi genel kurul toplantısına katılan Sivas Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Yüksel Demirgil, kısa süre önce yapılan seçimler sonrası başkanlığa seçilen Suşehri Esnaf Odaları Birlik Başkanı Kemal Karakaya'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Esnaf odaları birliklerinin esnafın sorunlarının çözümü noktasında önemli bir görevi üstlendiğini dile getiren Demirgil, "Yeni başkanlığa seçilen Suşehri Esnaf Odaları Birlik Başkanı Kemal Karakaya ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diliyorum. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olarak her zaman esnaf ve sanatkarlarımızın yanındayız. Esnaf ve sanatkarımıza sağladığımız düşük faizli krediler ile destek oluyoruz. Suşehri'nde de Suşehri Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifimiz aracılığıyla esnaflarımıza kredi kullandırıyoruz. Kooperatif kredilerimizden yararlanmak isteyen Suşehrililerimiz kooperatifimize müracaat ederek düşük faizli kredilerden yararlanabilirler" dedi.
Suşehri Esnaf Odaları Birliği Başkanı Kemal Karakaya'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Sivas Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Yüksel Demirgil'e ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Suşehri Esnaf Odaları Birliği olarak Suşehri esnafımızın gelişip büyümeleri için elimizden gelen tüm imkanları seferber edeceğiz. Bizi bu göreve layık gören Suşehrili esnaf ve sanatkarlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.